05 Aralık 2015

Blinko Bilgim Dışında Abonelik Yapılmış!

Fatura tutarım yüksek geldiğinde Vodafone'dan öğrendim üye olduğumu. Bilgim olmadan yapılan üyeliğimin iptali ve alınan haksız kazancın tarafıma iadesini rica ediyorum.

Filiz 143 Okunma

Cevaplar

  • Filiz09 Aralık 2015

    Yanlış bilgilendirilme falan yok 08503333699 numaralı şirket yetkilinizle görüştüm Vodafone tarafından üyeliğimin iptalini gerçekleştirdiğimi teyit etti. Ayrıca sizden de üyelik iptal mesajı geldi. Niçin yalan beyan veriyorsunuz. hiçbir haberim olmadan beni üye yapıyorsunuz dolandırıldım. Benden çaldığınız parayı iade edin.

  • Blinko Temsilcisi08 Aralık 2015

    Buongiorno’ya ait bir servis numarası olmadığından yardımcı olunamamaktadır.Vodafone tarafındaki yanlış bilgilendirmeden dolayı kullanıcı Buongiorno’ya yönlendirilmektedir. Kullanıcı servis numarası kullanımından dolayı Vodafone ile tekrar iletişime geçmelidir. “5109 Buongiorno’ya ait bir servis numarası olmadığından yardımcı olunamamaktadır.Vodafone tarafındaki yanlış bilgilendirmeden dolayı kullanıcı Buongiorno’ya yönlendirilmektedir. Kullanıcı 5109 servis numarası kullanımından dolayı Vodafone ile tekrar iletişime geçmelidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön