Blinko Bilgim Dışında Abonelik Yapılmış!

Filiz Ş. |

Fatura tutarım yüksek geldiğinde Vodafone'dan öğrendim üye olduğumu. Bilgim olmadan yapılan üyeliğimin iptali ve alınan haksız kazancın tarafıma iadesini rica ediyorum.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Filiz Ş.
  09 Aralık
  22:28

  Yanlış bilgilendirilme falan yok 08503333699 numaralı şirket yetkilinizle görüştüm Vodafone tarafından üyeliğimin iptalini gerçekleştirdiğimi teyit etti. Ayrıca sizden de üyelik iptal mesajı geldi. Niçin yalan beyan veriyorsunuz. hiçbir haberim olmadan beni üye yapıyorsunuz dolandırıldım. Benden çaldığınız parayı iade edin.

 • 08 Aralık
  16:24

  Buongiorno’ya ait bir servis numarası olmadığından yardımcı olunamamaktadır.Vodafone tarafındaki yanlış bilgilendirmeden dolayı kullanıcı Buongiorno’ya yönlendirilmektedir. Kullanıcı servis numarası kullanımından dolayı Vodafone ile tekrar iletişime geçmelidir.

  “5109 Buongiorno’ya ait bir servis numarası olmadığından yardımcı olunamamaktadır.Vodafone tarafındaki yanlış bilgilendirmeden dolayı kullanıcı Buongiorno’ya yönlendirilmektedir. Kullanıcı 5109 servis numarası kullanımından dolayı Vodafone ile tekrar iletişime geçmelidir.