Blinko Bilgi Dışı Üyelik!

Kudret D. |

Hiçbir abonelik mesajı atmadığım halde habersiz olarak birkaç ay önce Blinko isimli bir hizmete üye edilmişim. Haziran ayından itibaren her ay faturamdan SMS ücreti karşılığı 4, 80 TL ücret kesmişler.

Hem Blinko'yu hem de Vodafone'u arıyorum, Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşüyorum, mesaj atıyorum ama hala bu dertten kurtulamadım İşin kötüsü şirketin art niyetli olarak istem dışı beni üye yaptığına inanıyorum ve Vodafone beni kurtarmıyor. Vodafone verdiği 02165785858 numarasında arıyorum iptal için gerekli tuşa basıyorum telefon numaranız sistemimizde bulunamadı diyor Aylık 20 TL civarı ücret kesintileri var. Ücretlerin iadesini ve yapılan aboneliğin iptali acil istiyorum.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  17:00

  Sayın Yetkili,

  2750293 no lu şikayete ilişkin gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur.

  Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgiler kendisine verilmesi için aranmıştır. Kullanıcıya gerekli bilgiler iletilmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Müşterimizin Buongiorno’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz.

  Saygılarımızla
  Buongiorno Müşteri Hizmetleri
  support.tr@buongiorno.com