02 Eylül 2013 #1986546

Blanco Tuş Takımını Temin Edemiyor!

2012 yılının 12 ayında satın aldığımız dairede Blanco pera marklı aspiratör takılı idi şubat ayında kullanmaya başladık. 7 ayda arızalandı servis çağırdık ve gelindi ve tuş takımının bozuk olduğu söylendi .Yanlarında olmadığından değiştiremeyeceklerini bildirdiler ve gittiler . 2 veya 3 hafta geçmesine rağmen ses seda çıkmadı.


Ellerinde olmadığını ve fabrikadan istediklerini söylediler . Beylikdüzünde bulunan fabrikalarından tuş takımı nedense 2-3 haftada gelemedi. Karşı dairemize servise geldiklerinde bizim dairedeki aspiratörün tuş takımını elindeki ile değiştirdiler . Aradan 2 gün geçmeden yeni tuş takımı bozuldu . 1 ayı geçti tekrar servis yazdırmamıza rağmen ,gelen giden yok.

Hikmet 357 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet05 Eylül 2013

    firmanın telefona çıkan bayanın tavrı hiç hoş değil sorunu anlatıyorsunuz 45 günden önce gelmez çok rahatça diyebiliyor bırakın 45 günü 90 günde oldu ne arayan var ne soran sattık iş bitti demeye getiriyorlar 60 adet takılan aspiratörden en az 25 adedi bozuk bütün bina şikayetçi yalnız ben değilim sorunu olan bu nasıl bir ticari ahlaktır anlayamadım siz şikayet var. com un baskısıyla düzeltiebilirse düzelecek simdiden teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön