15 Temmuz 2014

Black&Decker Çim Biçme Makinesi Bozuk Çıktı!

Black&Decker marka aldığım çim biçme makinesi kutudan bozuk çıktı.Aldığım siteye geri yolladığımda yaklaşık 1 ay serviste kalmasına rağmen kontrol paneli kablosu kısaltılarak kullanılamayacak şekilde geri gönderildi.Hepsiburada.com müşteri ilişkilerine durumu bildirdiğimde benimle iletişime geçen yetkili bulunduğum şehirdeki servise yönlendirdi.

Bu kadar geçen sürede bahçem için alternatif çözümlerle sonuca ulaşıp ekstra harcamalar yapmak durumunda kaldım.her iki firmanın da müşteri ilişkileri çok ilgisiz ve yardımcı olmaktan çok uzak.Para iadesi için hakem heyetine başvurmak istediğimde ilk servisin neresi olduğu dahi belirtilip bana form verilemiyor.

Çiğdem 3.470 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem14 Ağustos 2014

    Black&decker firması nihayet 1 ay sonra geri dönüş yapabilmiş fakat hiçbir araştırma yapmadan anca dönebilmişler.Ürününüzü ben aldığım yer olan Hepsi burada.com'a gönderdim ,onlar servisinize gönderdi,ikinci servisteyse sizin belirttiğiniz(çağrı merkezinizden bir bey yönlendirdi) servise kendim götürdüm,ayrıca ürün bir kere bile çalıştırılmadı,çalıştırılamadı.Malesef cevap yazmadan önce en azından 5 dk şikayete konu ürünü araştırsaydınız. Kullanıcı tarafından müdahale edildiğini nereden çıkardınız bana da bildirirseniz çok sevinirim.

  • Black&Decker Temsilcisi14 Ağustos 2014

    “Müşterimiz ile iletişime geçip gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.”

  • Çiğdem18 Temmuz 2014

    Firmada ilgi alaka sıfır,sadece sattım gitti mantığı ile iş yapıyorlar,ne bir geri dönüş,ne bir ilgi-alaka yok malaesef.sattıkları ürünün arkasaında duramayan bir firma.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön