24 Haziran 2013

Bkm Tur'un Seçtiği Otelden Memnun Kalmadım!

Bkm Tur ile gittiğim Haziran 2013 tarihli Benelux-Paris turuna ait, Paris'de kalınan otel Emerainville'de Balladins oteldi. Paris şehir merkezine 28km uzaklıktaydı. Paris'ten otele dönmek için metro ve Rer treni ile gittikten sonra 2km yürüme mesafesindeydi. Merkezden toplam 1, 5 saat sürüyordu.

Şehir sınırı otellerinin fiyatları yüksek olduğundan bu kadar uzak bir otel seçilmesini bir yere kadar kabul edebilirim ancak hiçbir araştırma yapılmadan bu otelin tercih edilmesini anlayamıyorum.

Otel kalınacak vaziyette değildi. Odalar çok pis kokuyordu. Banyonun pisliğinden elinizi yıkamak için bile banyoya giremiyorsunuz. Bkm Turun seçtiği otelden memnun kalmadığımı belirtmek isterim.

Aysu 1.103 Okunma

Cevaplar

  • Aysu03 Temmuz 2013

    Otel konusunda turunuzu satın almadan önce 2 Mayıs 2013 tarihinde Sn Canan Bayındır ile yaptığım yazışmada “Tesislerimiz genelde yazıldığı gibidir, değişiklik olduğunda daha iyi otellere upgrade edillmektedir “ yazılmıştır. Tur satılırken belirtilen otel;l ibis Paris Porte d'Italie dir. Aşağıdaki 2 linkte satışta yazılan İbis otel ve gerçekte kaldığımız Balladins otelin upgrade mi, downgrade mi olduğuna siz karar verin. ibis Paris Porte d'Italie: Tur satılırken yazılan otel: http://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g227892-d234722-Reviews-Ibis_Paris_Porte_d_Italie-Gentilly_Val_de_Marne_Ile_de_France.html Balladins otel: Kalınan otel: http://www.tripadvisor.co.uk/ShowUserReviews-g1080252-d518391-r164980349-Balladins_Emerainville-Emerainville_Marne_la_Vallee_Seine_et_Marne_Ile_de_France.html Tüm misafirlerin de aynı konudan şikayetçi olduğunu tur sırasında şahit oldum. Bu tek kişilik bir şikayet değildir. Ayrıca 47 kişilik turda sadece BKM tur değil, birçok tur firmasının birleştiği bir turdu, değerlendirmeyi neye göre yaptığınızı bilemiyorum. İlk şikayet yazımda da dediğim gibi tur satılırken yazılan otelin 7km şehre uzak olup, kaldığımız otelin 28km uzaklıkta olması Air showdan dolayı şehre yakın otel bulunamadığı bir yere kadar kabul edilebilir. Benim rahatsızlığım firmanız tarafından turu satın alırken söylendiği gibi belirtilen otel veya daha iyisi değil, kalınamayacak vaziyetteki bu otelin tercih edilmesidir.

  • Bkm Tur Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Sayın Aysu Ç***, 02.07.2013 İlgi ; Benelüx & Paris Turu, BKM TUR olarak öncelikli hedefimiz değerli misafirlerimizin memnuniyetini ve sadakatini kazanmaktır. Acentemiz kendi hizmet prensipleri konusunda özen gösterdiği gibi, işbirliği içerisinde olduğu tur liderlerini seçme konusunda da aynı özeni göstermektedir. Öncelikle misafirlerimizin seyahatlerinde acentemizi tercih ettikleri için çok teşekkür ederiz. Turumuzda kullandığımız Paris oteli için yapmış oldukları şikayet konusunda gerekli araştırmalar yapılmış olup değerlendirmeleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Şikayetvar.com dan gelen bilgi neticesinde; turumuza katılan tüm misafirlerimiz aranmış olup ve kendilerinden turumuz ve otel hakkında bilgi alınmıştır. Tura katılan misafirlerimiz turlarından ve kalınan tüm otellerden genel anlamda memnun kaldıklarını bizzat iletmişlerdir. Tur programımızdaki otellerimiz 3* şehir içi oteli olarak satılmaktadır. Tur programında özellikle belirtildiği gibi (v.b) oteller aynı konum ve aynı standartlar gözetilmek suretiyle değiştirilebilir. Misafirlerimizin katılmış oldukları tur programındaki oteller şehir içi otelleri olarak satışa sunulmuştur. misafirimizin tura katıldığı dönemde Paris te Air show olması sebebi ile partner acentemiz Paris otellerinde yer bulmak konusunda ciddi sıkıntılar yaşamıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda daha öncede çalıştığımız bu otelde yer bulduklarını ve bu turumuzda bu otelde konaklama yapılacağının bilgisi operasyon departmanımıza verilmiştir. Genel anlamda tüm misafirlerimize tur satışı yapılırken otellerin merkeze uzak olduğu özellikle iletilmektedir. Misafirlerimize 31.12.2013 tarihine kadar geçerli olacak Merkez ofisimizden yapacağınız bir sonraki Yurtdışı Tur seyahatinizde taraflarına özel güncel kampanya koşullarına ilave olarak % 5 özel indirim uygulanacağını ayrıca bildirmek isteriz. Bkm Tur Ailesi olarak sizleri bundan sonraki seyahatlerinizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön