03 Nisan 2013 #1722926

Bkm Tur Yanlış Reklamla Satış Yapıyor!

7 gün dedikleri turlar 5 gün, 5 gün dedikleri 3 gün sürüyor aslında. Saat 21'de, 22'de yola çıkıyorlar ve o günü tam hizmet vermiş gibi 1 günden sayıyorlar. Son gün de sabah 9'da, 10'da sizi bırakıyorlar ve bu günü de yine tam hizmet vermiş gibi 1 günden sayıyorlar. Ama ilanlarda tam gün hizmet veriyorlarmış gibi yanıltıcı reklam yapıyorlar.


BKM Tur Pullmantur Zenith ile 7 gece 8 gün Yunan adaları turuna bakın lütfen. Gece 23:59'da limandan hareket ediyor ve bunu da 1. gün olarak gösteriyorlar. Müşteriyi resmen saf yerine koyuyor.

Bengi 989 Okunma

Cevaplar

  • Bkm Tur Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Pullmantur Zenith ile Yunan Adaları turunun limanlarda duruş zamanı 7 gece 8 gündür. Tüm gemilerin seyahat gün sayısı saatlerine göre değil limanlara uğradığı gün sayısına göre hesaplanmaktadır. Misafirlerin gemiye biniş saati yaklaşık 21:00 gibi olmaktadır. Geminin limanından ayrılış saati 23:59'da olduğu için ve ayrıca geceyi gemide geçirdikleri için birinci gün gemi firmaları tarafından programa bu şekilde yazılmaktadır. Ayrıca gemi firmaları programlarının değiştirilmesini kesinlikle kabul etmemektedir. Gemi satışı yapan bütün acentelerin bu kurala uyması zorunludur. Misafirlerimiz tur programını okuyup saatlerini görerek satın almaktadırlar, isteği dışında veya yanlış saat bildirimi yaparak kimsenin satışa zorlanması gibi bir durum yoktur. Ayrıca telefon kayıtları ve arama taleplerinin incelenmesi sonucunda şikayeti yazan kişinin bizim misafirimiz olmadığı tespit edilmiştir. Ofisimizi arayan tüm misafirlerimize seyahat danışmanlarımız istemiş oldukları turlar hakkında tüm bilgiler iletmektedir. Saygılarımla, Müşteri İlişkileri Müdürü Zuhal Kaya Tekin

  • Bengi03 Nisan 2013

    Bu durum sadece BKM'de değil, gemi turu yapan neredeyse tüm firmalarda mevcut.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön