Bkm Kitap Kitaplarımın İadesi Yapılmış

Esra Esra3 hafta önce

Sipariş kodum: TS1506*****31. Sitenizden her ay onlarca kitap alıyordum. Hakkınızda yapılan olumsuz yorumları görünce şaşırıyordum. İki aydır öyle olumsuz tecrübeler yaşattınız ki şikayetlerin sebebini anladım. Öncelikle her gün evdeyim, PTT Kargo bana günde iki kere geliyor ve öğlen büyük kargolarımı akşam küçük kargolarımı getiriyor. Uygulama kargolarını getirip sizin kargonuzu getirmiyor daha önce de başıma geldi. Hiç dağıtıma çıkarmıyorlar yani. Beklerken siparişin bekleme süresi dolmuş ve geri dönmüş. Böyle durumlarda başka sitelerin yaptığı uygulama: Ararlar ve kargonuz geri dönmüş istiyor musunuz diye sorarlar. Direkt iade ettiğiniz için kullandığım indirim kodunu tekrar kullanamadığım için mağdur oldum. Ayrıca bulamadığım bir kitap vardı. Eğer bu süreçte o kitap tekrar satıldıysa BKM benim için bitmiştir. Bir önceki siparişimin değişimi için 1 ay beklettikten sonra kısmi iade yapmıştınız. Eğer yaşadığım mağduriyet telafi edilmezse bir sürekli müşterinizi kaybettiniz bunu bilin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Esra 1 hafta önce

Evet o siparişimde bulunan iptal ettiğiniz kitabı tekrar aldığımda temin edilemedi mesajı geldi. Şikayetimde de belirttiğim gibi, ayda 300-400 liralık kitap alan bir müşteriyi kaybettiniz. Az önce uygulamanızı telefonumdan kaldırdım. Kargoda hasar görmüş kitaplarımı koca bir ayda değiştiremeyip bazılarını iade ettiğinizde zaten soğumuştum. Kendimi başka kitap sitelerine transfer ediyorum. İyi günler BKM.

profile-icon Esra 3 hafta önce

Bu mu yani? İade ettiğiniz kitapları aynı fiyattan alamıyorum diyorum siz bana hikaye anlatıyorsunuz. Güle güle BKM!

Bkm Kitap Logo Bkm Kitap 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle siparişinizin teslim sürecinde yaşadığınız olumsuz durum için sizden özür dileriz. Konuyu PTT yetkilisine acil bir şekilde bildirdik. BKM Kitap olarak tarafımıza iade olarak gelen siparişlerin ücret iadesi aynı gün yapılmaktadır, siparişin hangi sebeple döndüğü bilgisi tarafımızca görülmediği için siparişi yeniden gönderme yetkimiz malesef bulunmamaktadır, bu durum için sizden özür dileriz. Ücret iadeniz yapılmıştır ve kargo yetkilisi durumla ilgili bilgilendirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. İyi Günler Dileklerimizle BKM Kitap Müşteri İlişkileri Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler