05 Şubat 2016

BKM Express THY Mağdur Edildim

Bkm Expres ile Türk hava yollarından bilet aldım. 29 ocak'ta uçuş günü 4 Şubat hava limanına gittiğimde adıma düzenlenmiş bilet olmadığını BKM Express'in ödeme yapmadığını söylediler. Oysaki Bkm Expres tahsilat tutarını bana mail atmıştı aradım BKM Express'i hava limanında kaldım bana bilet alıp mağduriyetim i giderin dedim sahip bile çıkmadılar. Bilet düzenleyemeyiz size dediler ben kalakaldım, sahip çıkmıyorlar bile. Evet herkes hata yapar fakat mağdur ettiğiniz kişiye bilet alamayacak kadar mı acizsiniz.

Çağrı 742 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı11 Şubat 2016

    Evet bugün bkm expres beni aradı ve yukarıda bahsettiğim konudan dolayı bir sonraki yurt içi uçuş biletimi kendilerinin karşılayacaklarını söylediler BKM Express ailesinin konuya duyarlılığına ve müşteri memnuniyetini göz ardı etmediklerinden dolayı kendilerine buradan teşekkür ediyorum... Bütün firmalardan müşteri memnuniyeti konusunda aynı hassasiyeti bekliyoruz...

  • BKM Express Temsilcisi08 Şubat 2016

    Merhaba, BKM Express bir ödeme kanalı olup, BKM Express tarafından herhangi bir tutar çekimi yapılmamakta olduğu için alışverişiniz ile ilgili bildiriminiz üye işyerine yönlendirilmiştir. Sonuçlandırma adımını üye işyeri üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, BKM Express Destek Destek Merkezi numaramız: 0850 2010 256 (BKM)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön