18 Ocak 2017

BKM Express Black Friday 30 TL’ye 20 TL İadesi Yapılmadı.

25 Kasım'da BKM Express üzerinden alışveriş yaptım. İlk yaptığım alışveriş olduğu için BKM Express’i ilk defa kullananlara 30TL’ye 20 TL iade kampanyasına katıldım ve 20 TL iadem yapıldı. Aynı alışveriş Black Friday kampanyası kapsamında da olduğu için 20 TL iade daha yapılması gerekiyordu fakat yapılmadı. BKM Express ile bugün görüştüğümde sadece 1 tane iade yapıldığını söyleyerek Black Friday'in 20 lirasını iade etmeyeceklerini belirttiler. Fakat BKM Express'in internet sitesinde Black Friday kampanya sayfasında Black Friday kampanyasının diğer BKM Express kampanyaları ile birleştirilebileceği açıkça belirtilmiştir. Bu sebeple kampanya sayfasında taahhüt ettiğiniz ve koşullara uygun olarak yaptığım alışverişe ait 20 TL tutarın tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi durumda konuyu yasal mercilere taşıyacağımı tarafınıza bildiririm.

Özlem 500 Okunma

Cevaplar

  • Özlem18 Ocak 2017

    Az önce telefonla aradılar ve "aynı kampanyaydı bunlar ama biz farklı gibi anlattık" dediler. Birbirinden farklı zamanlarda başlayan, kuralları web sitesinde açıkça belirtilen ve birbirini kapsayan iki kampanyayı sırf taahhüdünü yerine getirip para iadesi yapmamak için farklı bahanelerle geçiştirmeye çalışıyorlar. Kampanya koşullarında belirtilen iadenin kartıma yapılmasını istiyorum. Aksi durumda hem BDDK üzerinden hem de Tüketici Hakem Heyeti üzerinden hakkınızda gerekli yasal işlemleri başlatacağım. Hem kampanya yapıyorsunuz, hem kampanyaları birbirine kapsatıyorsunuz, hem de kampanya taahhütlerini yerine getirmemek için elinizden geleni yapıyorsunuz.

  • BKM Express Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba, Talebiniz Çağrı Merkezimize iletilmiş olup, işleme alınmıştır. BKM Express Destek Ekibimiz tarafınızla iletişime geçecektir. Aşağıda belirttiğimiz iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. ·[email protected] e-posta adresi, ·0850 2010 256 numaralı destek hattı, Saygılarımızla, BKM Express Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön