03 Ekim 2015

BKM Express 15 TL Puan Vermiyor

Nuvo TL kartım ile ağustos ayında Kliksa.com üzerinden BKM Express aracılığıyla 1062,99 liralık alışverişim oldu. BKM Express'in 75 TL üzeri ilk internet alışverişine 15 TL kampanyası için BKM üzerinden yaptım ödemeyi ancak kampanya şartlarında vaat edilen 15 TL puanım 24 Eylül'de yatacağı belirtilmesine rağmen henüz yatmamıştır. Daha önce farklı bir kartla 50 TL bir alışverişim olmuştu ancak 75 TL üzeri ilk alışverişim ve bu alışverişi de yeni kart tanımlayarak yaptım. Ayıptır BKM Express kullandırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bir an önce puanımın yatmasını talep ediyor ve bekliyorum.


İlgilerinize arz ederim.

Oktay 513 Okunma

Cevaplar

  • Oktay05 Ekim 2015

    Önemli olan sizin onaylamanız diye biliyorum siz onaylarsanız banka puanı yansıtır? Bu dıurmda siz kampanya puanını onayladınız mı?

  • BKM Express Temsilcisi05 Ekim 2015

    Merhaba, Kampanya koşullarına uygunluk durumunun incelenmesi için, bildiriminiz bankanıza iletilmiştir. Alışveriş ve kampanya kullanımına ilişkin sorularınız bankanız tarafından incelenecektir. Sonuçlandırma adımını bankanız üzerinden takip edebilirsiniz. Yardımcı olmamızı istediğiniz farklı bir konu varsa aşağıda belirttiğimiz iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. [email protected] e-posta adresi 0850 2010 256 Saygılarımızla, BKM Express Destek

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön