18 Mart 2016

BKM Express Kredi Kartına İade Edilmeyen Tutar...

25.02.2016 tarihinde 983,40 TL. GittiGidiyor'dan BKM Express ile ödeme seçeneği ile ürün almaya çalıştım BKM Express sayfasında kredi kartı çekimi yapıldı, fakat GittiGidiyor sayfasında işlem tamamlanmadı olarak göründü. BKM Express Kredi kartından çekim yaptığı için müşteri hizmetlerini aradım iptal edeceklerini söylemelerine rağmen, kredi kartından çekilen tutar iade yapılmadı. GittiGidiyor aynı gün işlemin iptal edildiğini ve BKM Express bildirildiğini söylüyor BKM Express ise GittiGidiyor bilgi gelmediğini ben bu problemin BKM Express'den kaynaklandığını düşünüyor ve bu problemin acilen çözülmesini bekliyorum.

Muhammer 943 Okunma

Cevaplar

  • BKM Express Temsilcisi18 Mart 2016

    Merhaba BKM Express bir ödeme kanalı olup, BKM Express tarafından herhangi bir tutar çekimi yapılmamakta olduğu için iade konuları doğrudan işyerine iletilmektedir. İptal ve iade işlemlerinizin gerçekleşme sürecini ve takibi için, ödeme sonrasında iade işlemlerini gerçekleştiren İşyeri ve kartınızın Bankası ile görüşmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, BKM Express Destek Destek Merkezi numaramız: 0850 2010 256 (BKM)

  • Muhammer 18 Mart 2016

    GittiGidiyor 17/03/2016 16:38:37 Merhaba Muhammer Bey, 25.02.2016 tarihinde gerçekleştirmiş olduğunuz işleminize ait ödemenin 25.02.2016 tarihinde saat 15.35'te GittiGidiyor tarafından iade edildiği görülüyor. Bu iadenin hesabınıza yansıtılmaması tamamen bkm ile ilgili bir durumdur. Tarafımızdan tutar iadesi yapıldığı için maalesef başka bir işlem yapabilmemiz mümkün değil. bkm müşteri hizmetleri size iade konusunda yardımcı olmuyorsa, isterseniz konu hakkında yasal hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu durumda sorunun GittiGidiyor ile ilgili olmadığını sizde görebilirsiniz. GittiGidiyor kaynaklı olmayan yaşadığınız bu sorun için üzgünüz. GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri

  • BKM Express Temsilcisi18 Mart 2016

    Merhaba, BKM Express bir ödeme kanalı olup, BKM Express tarafından herhangi bir tutar çekimi yapılmamakta olduğu için alışverişiniz ile ilgili bildiriminiz üye işyerine yönlendirilmiştir. Sonuçlandırma adımını üye işyeri üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, BKM Express Destek Destek Merkezi numaramız: 0850 2010 256 (BKM)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön