08 Ocak 2015

Bizim Verdiğimiz Sözlere Karşılık D Smart Net Sözünü Tutamıyor.

23.12.2014 tarihinde tarafına geçiş talebinde bulundum. Bu süreçte D-Smart ve D-Smart Net yalın İnternet ve sinema paketine başvurdum. Diğer İnternet sağlayıcısı İnternet'imi kapatmasına rağmen D-Smart Net "ıss" onaylanmadı diyerek bana İnternet veremeyeceğini söylüyor.

Soruyorum sizlere "ıss" formu onaylanmadan diğer sağlayıcı İnternet'imi nasıl kesiliyor. Bu işlemlerde yasal süreç 7 iş günü olduğu halde neden sözünüzde durmuyorsunuz? Bugün olmuş sizinle sonuca ulaşamadık neden? İnsana bu 24 ay boyunca ızdırap çektireceğinizi en başında gösteriyorsunuz. İnsanı yasal süreçlere itiyorsunuz, bundan sonra ben değil siz uğraşın.

Furkan 1.194 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Ocak 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön