03 Nisan 2013 #1722525

Bizim Mutfak Son Kullanım Tarihi Geçmiş Ürünleri Almıyor!

Kayseri Nurlular Lti Şti bağlı 67094 nolu müşterinizim, 1993 yılından beri market sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Suan 6 ad. iade Bizim kase margarın var elimizde ve depomuzda bekletiyoruz. Sizin bu ürünün maliyet fiyatını hesaplarken geri dönüş maliyetini de içerisine ekleneceğini biliyorsunuz.Biz bu ürünleri ortak kullanılan çöpe attığımız zaman, dikkat çekecektir, dolaylı olarak da markanın imajını zedeleyecektir. Sofrasında yediği bir ürünü açılmamış vaziyette çöpte görmek tüketici için hiç de hoş olmayan bir görüntü olacaktır.İade riskine giremeyeceğinizi beyan ederseniz bizde mutfak grubunda çeşitleri onlarca alternatifi olan ürünlere yönelip bu riske girmeyeceğiz maalesef.

Metin 297 Okunma

Cevaplar

  • Metin03 Nisan 2013

    Firma ile görüşülmüştür, alınan karar gereğince iadeyi alamayacaklarını ilettiler, biz de bundan sonra Ülker grubunun mutfak ürünlerini satmama kararı aldık. Demekki ürün maliyeti hesaplarken geri dönüş iadelerinin eklendiği tutar ile medyadan takip ettiğimiz kadar boş çerçeve alınıyormuş öğrenmiş olduk, başarılarınızın devamını dileriz, saygılar.

  • Bizim Mutfak Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın ilgili, Perakendecimiz ile irtibata geçtik ve gerekli işlemleri yaptık. Saygılarımızla, Ülker Müşteri İletişim Merkezi http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön