Toplam çözüm sayısı
..
Bizim Hesap ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Murat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  5 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Bizim Hesap Entegrasyonları Yapmıyor, İlgilenmiyorlar

3648görüntüleme
Murat
Murat 21 Haziran 23:24

Yaklaşık 1 ay önce Bizim Hesap online muhasebe programına kaydoldum. Deneme sürümü kullanıyorum. Oldukça ime yarayacağı belli olan bir sistemdi. Ancak müşteri hizmetleri çok ama çok kötü. 10 gündür bir entegrasyon yaptırmaya çalışıyorum. Yapmıyorlar. Bugün yetkili telefonu yüzüme kapattı. Gerçekten çok ama çok kötü bir program. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar.

  • profile
1 Destekçi
  5 Yorum

5 Yorum

İletisim
İletisim10 Temmuz 22:41
 

Değerli kullanıcımız, Halihazırdaki binlerce kullanıcımız e-ticaret entegrasyonlarını ilgili menüdeki yönlendirmeler üzerinden kolay bir şekilde kendisi yapmakta. Bizim burada bir yardımımız söz konusu değil, çünkü Pazaryeri panel bilgileriniz size ait ve biz bilmiyoruz. Bizimhesap Youtube.com kanalımızdan da ilgili enterasyon için eğitim videomuza ulaşabilirsiniz. İletişim bilginizi iletirseniz biz yine de yarımcı olmaya çalışalım. Teşekkür ederiz.

Murat
Murat10 Temmuz 23:17
 

Ya kardeşim gidin başkasıyla dalga geçin

İletisim
İletisim24 Eylül 10:52
 

Ne demek istediğiniz anlayamadık? Bunu siz yazmadınız mı? Durumu netleştirmek adına iletişim bilginizi istiyoruz ki yardımcı olalım. Aksi takdirde sizin gerçek bir kullanıcı olduğunuzdan emin olamayız. Anladığımız kadarı ile kullanıma hakim değilsiniz ve yanlış yönlendirme yapıyorsunuz. Saygılarımızla

Murat
Murat24 Eylül 12:13
 

3 ay kadar kısa biz zamanda cevap verdiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetiniz sıfır arkadaşlar. Hala dalga geçiyorsunuz. Ben sizdeki tüm hesaplarımı sildim. Zaten başka bir program kullanıyorum. Bana artık cevap yazmayın.

İletisim
İletisim18 Ekim 08:52
 

Murat Bey, "Bana cevap yazmayın" deme hakkınızın olmadığını düşünüyoruz. Bunun kararını siz veremezsiniz. Burası Bizimhesap'ın iletişim kanalı değil. Buna rağmen haksız talebinize yardımcı olmak adına cevap yazdık. On binlerce kullanıcı e-ticaret entegrasyonunu kendisi yapmaktadır. Bizim sizin bilgilerinizi alıp, entegrasyon yapma gibi bir durumumuz söz konusu değil. Sizde bulunan ilgili bilgileri bu alana gireceksiniz. Bu kadar basit. Yolunuz açık olsun... Fikriniz değişirse yine hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile