26 Ocak 2015

Bizdeuygun.com Ürünü Bize Taşıttı!

Bizdeuygun.com'dan 3300 TL'değerinde Siemens buzdolabı aldım. Sitede taahhüt edilen kargo teslim süresi içinde ürünü teslim edemediler. Ürün yaklaşık 1 hafta sonra elimde oldu. Ayrıca defalarca kargo takip numarasını istememe rağmen geri dönüş yapmadılar. Ürünü Yurtiçi Kargo Kartepe şubesinde buldum, aradım. Kargo görevlisi ürünü 3.kata çıkaramayacağını aşağıya bahçe kapısına kadar bırakacağını söyledi. Haklı olarak hakkımı aradım ama nafile ürünü arkadaşım ve ben taşıdık. Çok kızgınım, sinirimden ağlayacaktım. Bizdeuygun.com temsilcisi C. bey de son şakasını yaptı; aynı gün 50 TL hamal parası gönderecekti, 1 hafta geçti arayan soran yok malı sattılar nasıl olsa.

Mehmet 3.288 Okunma

Cevaplar

  • Bizdeuygun.com Temsilcisi27 Ocak 2015

    Değerli müşterimiz şikayetiniz incelenmiş yurtiçi kargo istoç şube ile iletişime geçilmiştir şube müdürü Cihan beyin vermiş olduğu bilgide yurtiçi kargo şubesel ve çalışan elamanların sayısına göre değişiklikler göstermekte olduğu aslında taşıması gerekirken taşımayan şubelerin bulundugu bilgisi tarafımıza verildi siz bu şikayetinizi 444 99 99 numaralı cağrı merkezinden Genel Müdürlüğe bildirip size getiren şubeyi şikayet edebilirsiniz.Cam ürünlerin garantisi hakk. aşağıdaki dokumanı inceleyebilirsiniz. Sorununuzun çözümü hakk. Yurtiçi Kargo Genel Müdürlük tarafınıza yardımda bulunulacaktır. Farklı bir şikayetiniz söz konusu ise 0850 250 0917 numaralı hattan şikayetlerinizi tarafımıza bildiriniz.

  • Bizdeuygun.com Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli müşterimiz konuyu tartışmaya niyetimiz bulunmamaktadır.Kargo firmalarını arayıp sözleşmelerini sorabilirsiniz hiç bir kargo firması ürünü yukarı taşımakla yükümlü değildir fakat asansor olması durumunda taşıyabılmektedırler.Size karşı yapmış oldugumuz iyi niyeti yanlış anladıysanız özür diler yaşamış olduğunuz mağduriyet adına özür dileriz ama en baştan itibaren sizin istediğiniz her koşula uymuş yinede sizi memnun edememiş bulunmaktayız.

  • Bizdeuygun.com Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimize ürünü göndermeden önce kata kadar çıkarılamayacagını dolabın cam oldugunu yurtiçi kargonun kata kadar çıkarmakla yukumlu olmadığı halde asansor var ise çıkarılacagını soyledık kendisi 3. kat ve asansorun bulunmadığını belırttı bızde kendısıne o zaman bır naklıyecı bulup bu ıslemı ucret karsılıgında yaptırabılecegını soyleyıp onay bılgısı alıp ürünü kendisine kargoladık.Arkasından bize 50 tl ucret odedıgını belırterek mağduriyetini anlattı bizde kendisine odedıgı 50tl ıcın makbuz gondermesı karsılıgında bu 50tl ucretı karsılayıp mağduriyetten kurtaracagımızı belırttık.Bize bir makbuz gonderdı 26.01.15 tarihinde havalesi yapılacaktıki burda arkadasımla tasıdık dıye belırtmış oldugunu gorduk.Kendisini aradıgımızda ne fark eder,aramayın beni şeklinde konuşmuştur.Konu bu şekilde gelişmiştir görüşmeler çağrı merkezimizde kayıtlıdır.Müşterimizin bize göndermiş olduğu hammaliye makbuzu ektedir (taşımayı kendisi yaptığını yukarda belirtmiştir.) buna rağmen kendisine 50 tl gondereceğimizi belirttik istemediğini belirtmiştir buda görüşme kayıtlarımızda mevcuttur. Saygılarımızla, Bizdeuygun ekibi Hızlı çözüm ve Bizdeuygun.com hakkında her türlü sorunuz için “İletişim Formları” bölümümüzden mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön