Bizdeuygun.com Satın Aldığım Ürünün Faturası Teslim Edilmedi.

Enis K. |

18.11.2014 'te satın aldığım bız1***67408 sipariş No. lu ürünün faturası ürünle birlikte teslim edilmedi. Ürün teslimi sırasında çağrı merkezini aradım ve durumu bildirdim. Hızlı teslim amacıyla ürünün direkt distribütörden gönderildiğini daha sonra kesilip gönderileceğini söylediler. Aradan bir haftadan fazla bir süre geçti ancak fatura halen tarafıma teslim edilmedi. Faturanın akıbetini öğrenmek için tekrar çağrı merkezini aradım ancak verdikleri numaradan yetkili kişiye ulaşamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Eksik Ürün Fatura/Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  16:48

  Değerli Müşterimiz,

  Satın aldığınız ürünün faturası yeniden adresinize gönderilmiştir. Kargo takip numaranız 19:00-21:00 saatleri arasında Yurtiçi Kargo tarafından cep telefonunuza SMS olarak gönderilcektir.

  Saygılarımızla,

  Bizdeuygun ekibi

  Hızlı çözüm ve Bizdeuygun.com hakkında her türlü sorunuz için “İletişim Formları” bölümümüzden mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz

 • Enis K.
  05 Aralık
  17:13

  Teslim sırasında kargo paketini kontrol ettiğimde belirttiğiniz gibi dış cepte yalnızca ürünün irsaliyesini bulabildim. Faturasız gönderim konusuna dair açıklamayı, tekrar belirmek isterim ki çağrı merkezi çalışanınızla 21.11.2014 tarihinde öğlen saatlerinde yaptığım görüşmeden aktardım. Ayrıca benzer bir görüşmeyi çağrı merkezinizle 27.11.2014'te tekrar yaptım ve 444 0 917 (117 dahili) numaralı telefonu aramam söylendi. İki gün boyunca aramam sonucunda kimseye ulaşamadım maalesef.

  İlginiz için teşekkürler ederim.

 • 04 Aralık
  11:46

  Değerli müşterimiz faturasız ürün gönderimi yapılmamaktadır.Cep telefonlarının faturası kargo paketının dış cebinde bulunmaktadır bazen kargo kaynaklı bazen siz değerli müşterilerimizin dikkatinden kaçmaktadır.
  Bıze bu konu ıle ılgılı herhangı bır bılgı vermemış bulunmaktasınız nıtekım bugun faturanızın aslı gıbıdırı yapılıp tarafınıza gönderilecektir.3/5 gün içerisinde tarafınıza ulaşmış olucaktır.

  Saygılarımızla,

  Bizdeuygun ekibi

  Hızlı çözüm ve Bizdeuygun.com hakkında her türlü sorunuz için “İletişim Formları” bölümümüzden mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz