18 Mart 2013 #1690220

Bizdehesapli.com Kusurlu Ürün Gönderdi!

Ben bir digital ürün, bilgisayar aksesuarları satan bir işletmeciyim. Sürekli stoklu halde çalıştığım bizdehesapli.com sitesinden aldığım soğutucu,oyun kolu ve hoporlör kutularından çıktığı haliyle, soğutucu kırık,hopörlör çalışmaz bir şekilde ve oyun kolununun 2 tane tuşu çalışmaz bir şekilde iş yerime teslim edildi.


Arıza bildirimi yaptığımızda ürünleri faturalarının fotokopileriyle birlikte kendilerine teslim etmemizi istediler. Ürünleri verilen adrese kargoladık ve haftalarca bekledik. Ürünler kutularından dahi çıkarılmadan bugün bize teslim oldu. Anlaşılan hiçbir işlem yapmadan geri göndermişler. Şuan elimizde 2 adet power kablosu çalışmaz bir halde bulunuyor. Gereğini yapabilir misiniz?

Özgür 1.165 Okunma

Cevaplar

  • Özgür29 Mart 2013

    ŞUAN İTİBARİYLE bizdehesapli.com ekibi mağduriyetimi gidermiş bulunmaktadır. İlgileri için kendilerine teşekkür ederim..

  • Özgür18 Mart 2013

    Değerli tüketiciler ! kimselerin hakkını yememek adına yaşadığım sorunla ilgili gelişmeleri bir bir şikayetimin altına yazacağım. bizdehesapli.com temsilcileri bize geri dönüş yaparak kargoyu geri göndermemizi ve işlemlerle gerektiği gibi ilgileneceklerini bildirdiler. Sonuç ile ilgili bilgileri yayınlayacağım..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön