4 g
Yorum Yap
#11445672

Biva Mimarlik Evi İnşaat Halinde Teslim Etti!

İzmir Karşıyaka'da Biva Mimarlık'tan inşaatı bitmek üzere olan evi Temmuz ayında teslim edileceği söylenince aldım. Eylül ayında maalesef tamamlanmamış elektriği suyu olmayan bir inşaata mecburen taşınmak zorunda kaldım. Dış kapı alüminyum ve her hafta bozulan bir kapı takılmış. Mutfak dolapları sürekli bozuluyor. Elektrikli panjurlar her hafta bozuluyor ve delik deşik.


Oturma ruhsatı zar zor alınmış olmasına rağmen girişin mermerleri otopark girişi, bahçe girişi hiçbir şekilde düzenlenmedi. Yağmur yağdığında sular apartmanın içine kadar girdi asansör boşluğu su doldu. Yalvararak girişe bir eşik taktırdık. 2. kattaki eve 5. kattaki sesler geliyor. Yan komşu evimde konuşuyor sanki.

Ferda Ferda 507 Okunma

Cevaplar

  • Ferda4 g

    Maalesef yeni teslim edilmiş bir binanın bahçesi bu halde. Yapacağız dedikleri halde haftalar, aylar ve nihayet yıl değişti hala eksikler tamamlanmadı. Biz bu eksikleri bildirince firma yetkilileri bıkıyormuş. Biz eksikliklerin derhal giderilmesini bekliyoruz. Ama sonuç mahkeme olacak herhalde. Gelen giden yok maalesef.

  • Ferda4 g

    Bivadan inşaat halinde aldığım evi aylar sonra yarım yamalak teslim ettiler. Bildiğiniz inşaat şeklinde. Bahçe kapısı, otopark girişi, otopark panjuru yok. Daireler çok ses geçiriyor hiçbir yalıtım yok. Dolap kapakları, panjurlar kapılar sürekli bozuluyor. Yetkililer çok ilgisiz maalesef

  • Ferda4 g

    Bivadan inşaat halinde aldığım evi eksiklerle teslim ettiler. Oturma ruhsatını teslim ederken imzalattıkları belgede her şeyi eksiksiz aldığımızı kabul etmişiz. Ama bize oturma ruhsatını aldığımız için imzaladığımızı söylediler ayak üstü imzaladık. Otopark girişi, bahçe kapısı yapılmadı. İlgilileri her aradığımda yapacağız diyorlar ve bir tarih veriyorlar ama asla yapmıyorlar. Psikolojimiz bozuldu Biva yüzünden

Ziyaretçi Yorumları