sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bittibitiyor.com.tr Yanıltarak Ürün Satıyor

Cem Cem30 Eylül 2019 12:07

GittiGidiyor sitesinin BittiBitiyor mağazasından "Türkiye garantili" satışı adında Redmi Note 7 telefon aldım. Almadan önce mağazaya garantisini sorduğumda "Genpa" dendi. Telefonu açıp kontrollerini yaptım. Genpa'nın resmi internet sitesinden IMEI sorgulaması yaptım. Cihaz Genpa satışlı/kayıtlı değilmiş. Firmaya hemen mesajlar bıraktım ve telefonla aradım ama cevap gelmedi ve telefonu açan dahi olmadı. Kayseri'deki tanıdıklarıma mağazayı sorduğumda uyardılar. Ben de ürünün iadesini başlattım. Görevde olduğumdan hemen kargolayamadım ama kargoya verip onlar da teslim alınca anında cevap yazmışlar. Ürün kullanılmış, geç gönderilmiş ve garanti kağıdında Genpa'nın adresi varmış. Yahu ben sitesinden sorgulama yaptım garantisi yok diyorum adamlar kağıttan bahsediyor.

"Türkiye garantili" diye satılan telefon kağıt parçasında Genpa'nın 1 tek yerinin adresi var diye Türkiye garantili oluyormuş. GittiGidiyor'u aradım ve yaşadığım sıkıntıyı anlattım. Bu mağazanın mağdur ettiğini, ilan başlığında ki gibi ürün değil bandrolü olmayan sıradan servis garantili cihaz sattıklarını bundan dolayı mahkemeye vereceğimi bildirdim.

GittiGidiyor inşallah bundan sonra dürüst firmalar ile çalışmaya devam eder ve sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 2Yorum
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tuncay 23 Ekim 2019 07:45  

    Kargom yollandı diyorlar. Havada asılı kaldı galiba. 3 gündür yazlıkta bekliyorum. İlgi yok. Alaka yok. Oyuna mı geldik. N 11 aracılığı ile bittibitiyordan plastik oturma grubu aldım. Henüz nerede olduğu belli değil. Gelmezse iptal edeceğim.

  • profile-icon Ömer 21 Ekim 2019 21:01  

    Hocam bende cihaz almayı düşünüyorum sorununuz ne durumda?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler