Bittibitiyor.com.tr  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Bittibitiyor.com.tr Siparişim Kayboldu Muhatap Bulamıyorum

1.914görüntüleme
Merve
Merve 18 Ağustos 2020 09:21

6.08.2020 tarihinde Trendyol BittiBitiyor mağazasından iPhone marka telefon siparişi verdim. Ayın 8 inde Trendyol expressin dağıtımı yapılacak şubesine geldi. Bir daha da hareket olmadı. Trendyol Express kaybolduğunu söylüyor. Bugün ertesi gün teslimatlı siparişi vermemin üzerinden tam 12 gün geçti. Ama ne ücret iadesi yapıldı ne telefon geldi ne de arama ya da mail ile bilgilendirme oldu. Trendyol ekspresi aradığımda işlemler devam ediyor diyorlar. Ne işlemi olduğunu söylemiyorlar. Bir ay mı bir hafta mı ne kadar sürer dediğimde bilgi verilmiyor BittiBitiyor'a ulaşmaya çalışıyorum telefonları açmıyorlar. Trendyol yapabileceğimiz bir şey yok diyor. İnanılmaz mağdur oldum. Ne yapacağımı şaşırmış haldeyim.

Bittibitiyor.com.tr Logo
Bittibitiyor.com.tr18 Ağustos 2020 11:03

Merve Hanım ile görüşme sağlanıp , tarafımızca kargonun teslimatı yapıldığının bilgisi verildi . Konunun Trendyol Ekspressden olduğu bilgisi verildi. Ekte sunduğumuz kargo hareketlerinde tarafımızca kargoya teslim edildiği gözükmektedir .

Merve
Merve18 Ağustos 2020 11:04

BittiBitiyor ulaştı. Sorunla ilgili Trendyol express ile irtibat kurdu. Hâlâ Trendyol'dan bir geri dönüş alabilmiş değilim ama bitti bitiyor yardımcı olacağını söyledi umarım en yakın zamanda çözülür

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler