sta-4-hoverİyi Çözüm

Bittibitiyor.com.tr Kargo İle İlgili Şikayet

Beren Beren22 Eylül 13:49

Trendyol dan Bitti Bitiyor satıcı firmasından 16.09.2020 tarihinde Alcatel 1T 16GB 7" W-Fi tablet siparişi verdim. Ertesi gün kargoya verilmiş ama 6 gün geçti siparişim halen gelmedi. Kargo ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Şimdiye kadar kargomun gelmiş olması gerekirdi. Kargom bu hafta i gelmez ise Tüketici Hakları'na şikayette bulunacağım. Geri dönüş bekliyorum lütfen.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Beren 24 Eylül 12:56

Bitti Bitiyor adlı satıcı firma konu ile yakından ilgilenip, yardımcı oldular. Trendyol Kargo ile iletişime geçtim ve ürünümün satıcı firma tarafından kargoya verildiğini fakat yoğunluktan dolayı Trendyol tarafından kargomun beklemede olduğunu öğrendim. Kargo işlemlerini gecikmeli de olsa başlattılar. Umarım kısa sürede ve sağlam bir şekilde elime ulaşır. Kargo ile yaşanan aksaklıkların satıcı firma ile alakası yok, Trendyol Kargo bu konuda biraz yavaş çalışıyor ve bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Daha önce internetten yaptığım alışverişlerde bu tür şikayetim hiç olmamıştı.

Bittibitiyor.com.tr Logo Bittibitiyor.com.tr 22 Eylül 18:04

ektedir.

np_image1 Ekli Görsel Var
Bittibitiyor.com.tr Logo Bittibitiyor.com.tr 22 Eylül 18:03

Beren hanım ile görüşme sağlandı. Ürün 16 eylül sipariş verilmiş olup 17 eylülde tarafımızdan çıkmıştır. EKte sunduğum üzere ürün Trendyol Ekspress Tarafından hareket görmemiştir. Konu ile ilgili müşterim trendyol ekspress ile görüşmesi gereklidir.Tarafımızdan konuyla ilgli Trendyol mail atılmıştır

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler