sta-4-hoverİyi Çözüm

Bittibitiyor.com.tr 9 Gündür Ürün Elime Ulaşmadı

Şura Şura24 Eylül 22:59

Normal bir ürün olsa bu kadar sorun etmem fakat 651816269 teslimat numaralı 15.09.2020 satın aldığım telefonum 24.09.2020 tarihinde hala yolda olarak gözüküyor ve müşteri temsilcileri her seferinde biraz daha beklemem gerektiğini yoğunluk olduğunu söylüyor. Fakat ürünü satın almadan önce yorumlarda hızlı teslimat olduğunu, insanların eline 1-2 günde ulaştığını okuyarak sipariş verdim fakat Trendyol Express kargosu kadar insanı yoran, bunaltan ve bekleten bir firmayla daha önce karşılaşmadım. Ürünü sizden aldım.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Şura 25 Eylül 17:57

BittiBitiyor müşteri temsilcisi Emre Bey ile bugün görüşme sağladım. Gayet yardımcı bir şekilde konuştu. Satın aldığım ürünü ertesi gün kargoya vermişlerdi fakat kargonun ürünümü kaybettiğini öğrenip iade talebi oluşturdum. Şimdi paramın Trendyol tarafında hesabıma geri iade edilmesini bekliyorum. Trendyol express kargosu yüzünden mağduriyet yaşadım.

Bittibitiyor.com.tr Logo Bittibitiyor.com.tr 25 Eylül 13:23

Şura Hanım ile görüşme sağlandı. Sipariş Verdiğin günden 1 gün sonra ürün Trendyol Ekpress Kargoya teslim edilmiştir. Süreç ile ilgili Trendyol Tarafından Müşteriye kaybettiği kargonun ücret iadesini yapacaktır. Müşterinin sorunun bizden olmadığının bilgisi sunulmuştur.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Şura 25 Eylül 17:19  

  Trendyol express kargosu yüzünden mağduriyet yaşadım.

 • profile-icon Şura 25 Eylül 17:19  

  Şimdi paramın hesabıma geri yatırılmasını bekliyorum.

 • profile-icon Şura 25 Eylül 17:18  

  BittiBitiyor müşteri temsilcisi Emre Bey ile bugün görüşme sağladım. Gayet yardımcı bir şekilde konuştu. Satın aldığım ürünü ertesi gün kargoya vermişlerdi fakat kargonun ürünümü kaybettiğini öğrenip iade talebi oluşturdum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler