10 Eylül 2013 #2002330

Bitki Derman Ürünlerinde Bilgi Yok!

Bitkisel ürünlerde etkinlik bitkinin tazeliğine bağlıdır . 1 sene sonra etkisini kaybetmeye başlar 2 sene sonra etkimez, bu uzman açıklamasıdır. Bitki Derman ürünlerinde ise kullanım süresi 3 yıl yazılıdır. Almış olduğum 2 tane Bitki Derman setinin 1 tanesinde üretim tarihi 2012 Mayıs yazılı diğerinde ise bilgi yoktu.


Paketin içinden çıkan ürünlerde ise birisi istisna 2011'e ait ürünler çıktı. İstisna dediğim ürünün ise tarihinin yıl kısmının son iki rakamı silinmişti ve bu ürün yüzümde ciddi tahrişe sebep oldu. Durumun kasıtlı olduğu ortadadır. Tarih tamamen silinip yanlış tarih de yazılabilir. Etkinliğini yitirmiş ya da artık bozulup zararlı hale gelmiş ürünlerle insan sağlığını bozuyor.

Gülnur 5.923 Okunma

Cevaplar

  • Gülnur16 Eylül 2013

    Katkı maddeleriyle bitkinin bozulma süresinin uzatılması acaba bitkinin etkinliğini de uzatmakta mıdır? Teorik olarak 3-5 yıl iddia ettiğiniz kullanım ömrü gerçekten doğru mudur? Sonuçta Bitkidermandan uzun kullanım sonucu bile etki görmediğini bikakis zarar gördüğünü söyleyen insanlar var. İddianıza göre hem tüyleri hem de cilt problemlerini gideren ürününüzü yüzüme birkaç gün uyguladıktan sonra yüzümün hali çok kötüleşti. Tarif edilemez ağır bir kuruluk ince ince bir sürü çizgiler, çok önemli tahriş ve acı oldu ayrıca genel fizyolojim zehirlenme belirtileri de gösterdi. ürününüzün silinmiş tarihi de resimdedir. İnsanların hem sağlığıyla hem de maddiyatıyla ciddi bir şekilde oynanmaktadır.

  • Bitki Derman Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın ilgili , Bahsettiğiniz 1 yıllık kullanım süresi %100 doğal olan ürünler için geçerlidir.Bizim ürünlerimizde % de 100 doğal ibaresi yoktur. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak bitki özü içeren ürünlerdir.Tazeliğini koruma süresi katkı maddeleriyle arttırılmıştır.Bu nedenle üzerinde 3 yıl ibaresi vardır.Laboratuarda yaptığımız denemelere göre son kullanma 5 yıldır.Fakat biz 3 yıl şeklinde sunarak ürünün daha garantili kullanımını sağlıyoruz. Ürünlerin üzerinde tarih olmaması mümkün değildir.Şişesinde tarih yoksa,kutusunda mutlaka vardır.Bu ürünlerimizin piyasaya sürülmesinde en önem verdiğimiz konulardan biridir. Ürünleri gönül rahatlığıyla sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle, BitkiDerman

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön