Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitexen Üyelik Hesap Doğrulaması

2.597
Eyyüp
Eyyüp 23 Ağustos 2022 12:17

Bitexen'e üye olmak istiyorum. Uygulamayı indirdim üye oldum hesabın onayı için gerekli adımları uyguladım fakat kimlik onayım üç gündür onay bekliyor. Daha ne kadar bekleyeceğim çoğu tanıdığım birkaç dakika içerisinde onay aldı yardımcı olabilir misiniz acaba

Bitexen Logo
Bitexen23 Ağustos 2022 12:35

Benzer Şikayetler

profile
11
05 Eylül 2022

Bitexen Onay Vermiyor Kaç Gündür Bekliyoruz

Merhaba bitexen e üye olduk. Onay vermiyor bir türlü kimlik onayı onlar onaylı telefon onay vermedi mail attık dönüş olmadı arkadaşımı da davet ettim onunda aynı şekilde oldu ve hiçbir şekilde para gelmiyor kaç gündür bekliyorum. Yardımcı olur musunuz.

profile
107
01 Eylül 2022

Bitexen Hesap Onaylanma Süreci

Bitexen normalde 5 dakikada onayladığı adres ve kimlik onayını 3 gündür yapmadı. Yardımcı olmanızı bekliyorum. 2 arkadaşım da yanımda üye oldu ve ikisinin de onaylanma süreci yaklaşık 5 dakika sürdü. Bitexen müşteri hizmetleri ve yetkililerin yardımcı olacağını umuyorum.

profile
57
01 Eylül 2022

Bitexen Kimlik Onay Sorunu

Bitexen'e üye oldum yaklaşık 4 veya 6 gün oldu hala kimlik onayım gerçekleşmedi yatırım yapmak istiyorum ama hala bir sonuç yok her şeyi hallettim lütfen yardımcı olun diğer birçok platformda 2 saat içinde kimlik onayım gerçekleşiyordu sizden de ilgi bekliyorum.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
93
31 Ağustos 2022

Bitexen Adres Onayı Hala Yapılmadı

Arkadaşım tavsiyesi ile bitexen e üye oldum. Bilgilerimi yükledim kimlik onayı yapıldı ancak adres hala yapılmadı. Transfer işlemi yapacağım fakat hala bekliyorum. Adres bilgilerimin onaylanmasını rica ediyorum. Acil yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

profile
4
31 Ağustos 2022

Bitexen Kimlik Onayı Olmuyor

Bitexen kimlik onayı olmuyor. Adres onayı gerçekleşti fakat kimlik onayım olmuyor 4 gündür düzelmesini bekliyorum. Hiçbir şekilde bir şey yapamıyorum. Onay gerekiyor. Daha önce üye olduğum sitelerde hemen geri dönüş almıştım bitexen bayağı bekletti yardımcı olursanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .