Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitexen Üyelik Bonusu D

772
Reis
Reis 02 Mart 12:35

Gereken onayları doldurmuş olup kabul edilmiştir. Hesabım ama üyelik bonusu olan btx hesabıma geçmiş değil kampanyanız sonmu buldu yoksa ben mi bir yanlış yaptım bu konuda bana yardımcı olur. musunuz. Bir de arkadaşımın bana göndermiş olduğu referans link yöntemi ile üye oluşturdum ona da bir şey gelmedi

Bitexen Logo
Bitexen02 Mart 12:42
Bitexen Logo
Bitexen03 Mart 14:24
Bitexen Logo
Bitexen03 Mart 18:55

Benzer Şikayetler

profile
1.985
15 Mart

Bitexen Kampanya Hatası Veriyor

Reklamı yapılan kayıt olup 150 TL Kazan kampanyasından 50 TL verildi 100 TL nerede gelmezse üyeliğimi sileceğim ilgilenirseniz sevinirim. Ya 150 TL diye üye oldum elli tl verildi zaten oda çekilmiyor. Bence bu düzeltilmezse çok kişi üyeliğini silecektir.

  • profile
1 Destekçi
profile
1.078
06 Mart

Bitexen 150 TL Kampanyasından Alacağım Verilmedi

Bitexen üye oldum bilgilerimi ikametgah vesaire hepsini onaylatmama rağmen 150 TL değerindeki (5btxn) üyelik için verilecek olan miktar verilmedi. Verileceği iddia edilen rakam iade edilmez ise hesabımı kapatacağımı sizi de şikayet edeceğimi bilmenizi isterim.

  • profile
1 Destekçi
profile
1.287
28 Şubat

Bitexen 150 TL Kampanyası Gelmiyor

Bitexen'e üye oldum hesabımı onayladım ama bir türlü 150 TL hesabıma gelmedi. Lütfen yardımcı olur musunuz o kadar uğraştım profilimi onayladım, kimliğimi onayladım, gereken her şeyi yaptım. Bu konuda Bitexen'e güvendik yardımcı olun lütfen. Herkese geliyor bize gelmiyor.

profile
672
28 Şubat

Bitexen Kampanya Hediyesi Gönderilmiyor

Ben de Bitexen'e üye oldum her şeyin doğrulanması olduğu halde hediye para gönderimi görünmüyor. Hediyemi istiyorum lütfen yardımcı olun. Referans kodu ne işe yarıyor? Bunu da ayrıca bilmek istiyorum. Hesabım kısmına baktığımda hesabım da para görünmüyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .