Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bitexen Satın Alınan Bakiye Silinmesi

profile
02 Haziran
379

Bitexen de satın aldığım bazı tokenler silinmiş durumda bakiyeleri gitmiş ne yapılacak bu konu hakkında bu kadar büyük bir site bunu nasıl yapabilir güvenip satın aldığımız tokenler ücretsizleri geri verilecek mi bununla ilgili kime nasıl şikayet edebiliriz

Bitexen Satın Alınan Bakiye Silinmesi
Bitexen Logo
02 Haziran 03:26
Bitexen Logo
02 Haziran 16:24

Benzer Şikayetler

1

Bitexen Hesabımı Kapatmak İstiyorum

profile
14 Ağustos
724

Bitexen hesabımı kapatmak istiyorum lakin kilitli bakiye var diye kapatılmadı kilitli bakiyenin iptal edilip hesabıma kalan tutarın iade edilmesini ve hesabımın kapatılmasını talep ediyorum. Acilen ilgilenilmesini talep ediyorum yoksa daha farklı mecralara başvuracağımdan şüpheniz olmasın.

Bitexen Hesap İşletim Ücretiymiş

profile
08 Mayıs
549

Bitexen hesabım onaylı olduğu halde hesabımı onaysız statüsü olarak değiştirip hesabımdaki bulunan bakiyemi benden onay almadan ve bana bildirmeden hesap işletim bedeli altında çektiniz. Kullanıcı sözleşmesinde veya herhangi bir onaylamış olduğum bir sözleşme vb. olmamasına rağmen yaptığınız bu işle...

Bitexen 100 TL Mi Kesti

profile
04 Mayıs
603

Bitexen borsasından denemek için hacim Yarışması olan iki üründen bakiyem kadar alim yaptım ama bakiyem 244 TL den direk 144 TL'ye düştü. Direk benden 100 TL kesti. Kalan paramı hemen çektim. Bir daha bu borsada işlem ve yatirim yapmam. Hiç memnun kalmadım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Bitexen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 dk 18 sn
Benzer Şikayet Yaz