Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Bitexen Numara Değiştirme Sorunu

profile
03 Nisan
364
Ferhat'ın Teşekkür Mesajı
“Sorunumu hızlı nir şekilde çözdüler teşekkür ederim”

Merhaba, Bitexen hesabıma ait telefon numaramı bir sebepten dolayı iptal ettim ve yeni numara aldım. Hesabıma giriş yapmak için çift faktörlü doğrulama isteniyor ancak telefonuma gelen doğrulama kodu iptal edilmiş numaraya gelmiyor. Numara değiştirme talebinde bulundum ve gerekli belgeleri Bitexen destek e-postasına gönderdim. Ancak hesaba giremediğim için hesap ayarlarımından form doldurarak işlem yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bitexen Logo
03 Nisan 23:41
Ferhat
04 Nisan 10:43

Sorunumu hızlı nir şekilde çözdüler teşekkür ederim

Bitexen Logo
04 Nisan 10:44

Benzer Şikayetler

Bitexen Trc20 Transfer Hatası

profile
2 hafta önce
272

26 Ağustos tarihinde farkında olmadan Bitexen platformu üzerinden hatalı ağ transferi gerçekleştirdim. Hatanın benim olduğu ortada ve hatamı kabul ediyorum, hemen bir talep oluşturdum. İlk başta gayet güzel geri döndüler, ardından her gün çağrı merkezini aramama rağmen mail atmama ve sosyal medyadan...

Bitexen Hesabımın Sıfırlanması Hakkında

profile
2 hafta önce
319

Bitexen'den 2023 yılında herhangi bir al-sat işlemim olmamasına rağmen coinlerin satılmış olduğunu 01/02/2023 tarihinde işlem yapıldığını ve hesap bakiyemin sıfır olduğunu görüyorum. Bu konu ile ilgili tarafıma geri dönüş sağlanmasını talep ediyorum.

Bitexen Şifre Değişim Sonrası Bilgilendirme Olmadan Hesabım Engellendi

profile
4 hafta önce
390

Şifremi değiştirdikten sonra hesabımdan kripto para çekme işlemlerime 24 saat engel koydular şifremi değiştirirken bana böyle bir uyarı gelmedi. Bu parayla bugün ödeme yapmam gerekiyor ve paramı 24 saat bloke ettikleri için hiçbir işlem yapamıyorum. Destek ekiplerine mail attığımda baştan savma bir ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Bitexen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 dk 7 sn
Benzer Şikayet Yaz