Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitexen Kimlik Onayı Sorunu

201
Erhan
Erhan 25 Aralık 2022 01:09
Bitexen Kimlik Onayı Sorunu

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta e************@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor.

Bitexen Logo
Bitexen25 Aralık 2022 01:21
Bitexen Logo
Bitexen25 Aralık 2022 11:56

Benzer Şikayetler

profile
Efe
106
18 Aralık 2022

Bitexen Kimlik Doğrulama Sorunu

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta e*********@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor.

profile
892
08 Aralık 2022

Bitexen Kimlik Onayım Yapılmıyor

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta c********@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor.

Bitexen Kimlik Onayım Yapılmıyor
profile
1.130
04 Ekim 2022
profile
Mithat'ın Teşekkür Mesajı

“Eyvallah.teşekkürler ”

Bitexen Hesap Durumu Onayı

Bitexen kimlik onayı yapıyorum anında geri atıyor diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletilmesi gerçekten çok kötü adres onayında...

profile
708
03 Ekim 2022

Bitexen Kimliğim Onaylanmadı Hala Bekliyorum

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta m*****************@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor üstümüzde.

profile
758
03 Ekim 2022

Bitexen Kimliğim Onaylanmadı Hala Bekliyorum

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta q*********@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor üstümüzde.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .