Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitexen Kimlik Onayı Bekliyorum

324
Ekrem
Ekrem 06 Eylül 2022 19:06

[email protected] Bitexen'e üye oldum. Adres aşaması vs. Bütün aşamaları onaylattım kimlik onayım bir hafta geçti hala olmadı sürekli hesabıma girip kontrol ediyorum ama yine yok. Kimlik onayımı en kısa sürede yapmazsanız hesabımı kapatmanızı istiyorum. E posta adresim. Gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

Bitexen Logo
Bitexen07 Eylül 2022 10:50

Benzer Şikayetler

profile
79
30 Eylül 2022

Bitexen Hesap Aktifleştirme Sorunu

Bitexen üyeliğimi silmiştim tekrar kullanmak istedim hesaba giriş yapmak istediğimde kullanıcı bulunamadı diyor üye olmaya çalıştığımda kullanıcı kaydı mevcut diyor e-posta attım istedikleri belgeleri tekrar ulaştırdım hala bir sonuç yok daha ne kadar beklemem gerekiyor?

profile
1.292
06 Eylül 2022
profile
Mehmet'in Teşekkür Mesajı

“Sorunum çözüldü”

Bitexen Kimlik Onayı Doğrulanmadı

Bitexen'e üye oldum. Adres aşaması vs. Bütün aşamaları onaylattım kimlik onayım bir hafta geçti hala olmadı sürekli hesabıma girip kontrol ediyorum am...

profile
62
29 Ağustos 2022

Bitexen Bilgim Dışında Üyelik Oluşturulmuş

Bitexen adlı uygulamaya kayıt olmak için bugün hesap oluşturmak istedim kayıt olurken e-posta adresimi girdim ve uygulamaya bilgim dışında üye olunduğunu gördüm e posta adresime kod göndererek şifreyi sıfırladım hesabıma girdim ama benim izinim olmadan hesabıma girilmesi benim dahilimde olmayan bir ...

profile
63
24 Ağustos 2022

Bitexen Referans Kodu Ödülü

1 kişiyi Bitexen referans kodumla üye yaptığım halde herhangi bir referans ödülü alamadım 2 sene oldu! Madem bu referans kodu ile üye olan kişiden gelen ödülü vermeyeceksiniz ben de bunu çevreme paylaşacağım. Hesaba girdim ve 2 sene olmuş hala gelecek.

profile
202
18 Ağustos 2022

Bitexen Kimlik Onayı Yapılmadı

Bitexen Üye oldum fakat kimlik tanıma işlemi gecikti derhal kimlik tanıma işlemi yapılsın yatırım yapmak üzereyim. Kimlik tanıma işlemi yapılmadığı için hesaba giremiyorum. Hesapta işlem yapmak için günlük onayının yapılmasını istiyorum Çok gecikti bekliyorum.

Bitexen Kimlik Onayı Yapılmadı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .