Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitexen Kimlik Onay Hatası

199
Mustafa
Mustafa 01 Eylül 2022 14:59

Bitexen açtığım hesap 2 haftadır kimlik doğrulama onayı verilmedi. Arkadaşım ki 2 dakikada oldu. Kayıtlı olduğum e posta adresi m**[email protected] lütfen en kısa sürede bir çözüm bularsanız sevinirim. Yatırım yapacağım fakat ısrarla kimlik onaylanmıyor işinizi düzgün yapın lütfen.

Bitexen Logo
Bitexen06 Eylül 2022 21:26

Benzer Şikayetler

profile
293
3 hafta önce

Bitexen Hesap Onayım Onaylanmıyor

Bitexen'de hesap onaylama yerinde kimlik onayı ve adres onayı sabah yapmama rağmen hala onaylanmıyor. Onay bekleniyor diyor. Onlar onaylanmadığı için diğer onay işlemlerinide gerçekleştiremiyorum. Ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim. Hemen işlemlere başlamak istiyorum.

Bitexen Hesap Onayım Onaylanmıyor
profile
88
3 hafta önce

Bitexen Kimlik Onayı Acil Yardim

E-posta adresini onayladım ancak bir türlü kimlik Onaylayamıyorum. Bende kayıt olup 150 TL nizden faydalanmak istiyorum ancak olmuyor sizden bu konu hakkında ilgilenmenizi istiyorum. Lütfen yardımcı olun. E-posta : m*********@gmail.com referans : 719564645

Bitexen Kimlik Onayı Acil Yardim
profile
608
12 Ekim 2022

Bitexen Kimlik Onayı Vermiyor Sorunu

Bitexen kayıt yaptığım t******@gmail.com mail adresinden onaylama işlerimi gönderdim ve adres bilgilerim onaylanmasına rağmen kimlik bilgilerim onay bekliyor ve 1dakika geçmeden geri doküman yükle oluyor, mail adresinize destek talebinde bulundum fakat cevap alamadım. Twitter ®️ adresinize yazdım. İ...

Bitexen Kimlik Onayı Vermiyor Sorunu
 
bitexen-kimlik-onayi-vermiyor-sorunu-2.jpgjpg
profile
708
03 Ekim 2022

Bitexen Kimliğim Onaylanmadı Hala Bekliyorum

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta m*****************@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor üstümüzde.

profile
758
03 Ekim 2022

Bitexen Kimliğim Onaylanmadı Hala Bekliyorum

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta q*********@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor üstümüzde.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .