Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitexen Kimliğimi Onaylamıyor Ve İkametgahımızı Doğrulamıyor

470
Aziz
Aziz 01 Kasım 2022 17:20

Bitexen kimlik doğrulama yapamıyordum, defalarca atmama rağmen onay almıyor başka bir arkadaşıma sorduğumda kimliğimde imza olmasını gerektiğini söyledi fakat bazı arkadaşlarımda bu şekilde sorunsuz bir şekilde kimliklerini onaylattılar, konu ile alakalı yardımınızı bekliyorum.

Bitexen Logo
Bitexen01 Kasım 2022 17:41
Bitexen Logo
Bitexen02 Kasım 2022 15:02
Bitexen Logo
Bitexen02 Kasım 2022 17:15

Benzer Şikayetler

profile
263
1 hafta önce

Bitexen Eski Kimlik Onaylamıyor

Bitexen 3 4 defa kimlik doğrulaması için belge gönderdim ama eski kimlik olduğu için bir türlü onay almadı her seferinde farklı şeyler yazıyor. Ne yapman lazım yardımcı olabilen var mı acaba bitexen yetkileri lütfen sesimi duyun. Kaç defa göndermem lazım kimlik doğrulaması işlem yapamıyorum.

Bitexen Eski Kimlik Onaylamıyor
profile
142
1 hafta önce
profile
Pınar'ın Teşekkür Mesajı
  • 6 gün önce

“Şikayetim üzerine benimle iletişime geçtiler gayet sıcak kanlıydı müşteri temsilcisi sorunum onlar aramadan önce halloldu ben biraz evham yapmışım galiba bitexen bonuslu al sat programından çok memnunum devam etmesini çok isterim.teşekkürler”

Bitexen Param Yok Oldu!

Bitexen hesabımdan 200 lira karşılığında Kiss token bonuslu şekilde al sat yapmak için aldım param kayboldu hesapta görünmüyor sorun yaşıyorum yardımc...

profile
453
3 hafta önce

Bitexen Adsc Coini Satamıyorum

Bitexen uygulaması üzerinden almış olduğum adsc Coini hiçbir şekilde Herhangi bir satış işlemi gerçekleştiremiyorum. Böyle yasal olan uygulamanın göz göre göre insanları yanıltmalarına göz yummalarını anlamıyorum. Paramın iadesi için yardımcı olmanızı istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Salih
Salih
 

Bitexen. Kimlik doğrulama yı bir türlü onaylanıyor. Belki 1 ay geçti. Bununla ilgili yardımcı olursanız sevinirim. [email protected] hesap bu