Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitexen Kimliğim Onaylanmadı Hala Bekliyorum

597
Tayip
Tayip 02 Ekim 2022 16:41

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki. Kayıt olduğum e-posta **[email protected] bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor üstümüzde.

Bitexen Logo
Bitexen02 Ekim 2022 16:45
Bitexen Logo
Bitexen02 Ekim 2022 17:03

Benzer Şikayetler

profile
131
06 Mayıs

Bitexen Onayı Hala Yapılmadı

Bitexen adres onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta e********@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor üstümüzde.

profile
201
25 Aralık 2022

Bitexen Kimlik Onayı Sorunu

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta e************@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor.

Bitexen Kimlik Onayı Sorunu
profile
Efe
106
18 Aralık 2022

Bitexen Kimlik Doğrulama Sorunu

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta e*********@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor.

profile
892
08 Aralık 2022

Bitexen Kimlik Onayım Yapılmıyor

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta c********@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor.

Bitexen Kimlik Onayım Yapılmıyor
profile
400
17 Ekim 2022

Bitexen Kimlik Onaylama Problemi

Bitexen kimlik onaylanması hâlâ yapılmadı. Diğer borsa markalarında onaylama işlemi daha çabuk yapılabilirken sizin bu kadar bekletmeniz can sıkıcı bir durum ve e posta adresimde açık durumda lütfen bir an önce ilgilenin ve kimlik onaylamama yardımcı olun

Bitexen Kimlik Onaylama Problemi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .