Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitexen Hesabına Girerken Sms Onay Kodu Gelmiyor

409
Kerim
Kerim 31 Ağustos 2022 03:09

** @icloud.com bitexen hesabımın e-postasıdır ve sürekli kullanıyorum. Bugün akşam saatleri itibari ile giriş yaparken e-posta ve şifremi girdikten sonra SMS onayı istiyor ve SMS gelmiyor nedense? Gelmediği için giriş yapamıyorum lütfen bu konuyla ilgili yardımınızı talep ediyorum telefon numaram doğrudur.

Bitexen Logo
Bitexen15 Eylül 2022 22:43
Bitexen Logo
Bitexen20 Eylül 2022 10:41
Bitexen Logo
Bitexen20 Eylül 2022 10:42

Benzer Şikayetler

profile
24
16 Aralık 2022

Bitexen Numaramı Değiştiremiyorum

Telefon numaramı değiştirdim hesabıma giremiyorum şifre eski numarama gidiyor onay kodunu alamadığım içinde tekrar giriş yapamıyorum numaramı da değiştiremiyorum ne olacak bilmiyorum bu yüzden.

profile
168
24 Ekim 2022

Bitexen Numara Degistirme Yeni Hat

Bitexen hesabımda SMS onayını açtım, telefonuma SMS kodu gelmiyordu sonradan hatırladım eski kullanmadığım telefon numaram kayıtlı kalmış hesabıma giremiyorum. Defalarca e-posta gönderdim konuyla ilgili sitenin canlı desteğine mesaj bıraktım telefon numaralarını aradım hiçbir şekilde işlemim halledi...

profile
167
19 Nisan
profile
Elif'in Teşekkür Mesajı
  • 20 Nisan 18:07

“Çözümünü sağladığınız için teşekkür ederim”

Bitexen Numara Güncellemesi Olmadığı İçin Giriş Yapamıyorum

Bitexen aboneliğim vardı, birden telefon numaramı değiştirdim ve numaramı güncellemeyi unuttum. Mail adresim hâlâ orada ama giriş yapamıyorum. Sadece ...

profile
13
23 Şubat

Bitexen Geçici Hata Veriyor

Ben kayıt oldum ama şifremi unuttuğum için üst üste 3 4 defa girdiğim için erişim hatası veriyor. Geçici hata. Ve ben hesabıma giriş yapamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Ha bir de hesabımı onayladım. Param hepsi yatmadı. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

profile
1.465
21 Şubat

Bitexen SMS Onay Kodu Gelmiyor

Bitexen şifremi değiştirdim fakat hesabıma girerken telefona onay kodu gönderiyor kod ulaşmıyor bana SMS yoluyla gönderildiğini söylüyor telefonuna herhangi bir kod gelmiyor bu yüzden de hesabıma hiçbir türlü giriş yapamıyorum gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .