Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitexen Hediye Hesabıma Yatmadı

310
Emre
Emre 27 Mart 18:18

1 saat oluyor üye olalı bütün bilgileri eksiksiz yaptım ama maalesef 150 TL yi bırakın hiçbir şey alamadım yardımcı olursanız sevinirim 1 saattir sayfayı karıştırıyorum ama maalesef hiçbir şey bulamadım böyle olacaksa lütfen üyeliğin iptal edilmesini istiyorum

Bitexen Logo
Bitexen27 Mart 18:22
Emre
Emre27 Mart 18:34

327136219 size iletsem referans kodumu yardımcı olur musunuz

Bitexen Logo
Bitexen27 Mart 18:43

Benzer Şikayetler

profile
800
27 Şubat

Bitexen Hesap Onayı Ve Hediye Coin Sorunu!

4 gündür onay sürecindeyim ve hediyemi alamadım hala. Bu konuyla ilgili şikayetim var ve çözülmesini istiyorum sistemden baktığımda da hesabım onaylı gözüküyor ve 4 gündür üyeyim ama hala coinimi alamadım hediye olanı tabi. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

profile
1.102
26 Şubat

Bitexen Referans Ödüllerimi Yatırmıyor

Bitexen borsası referans ödüllerimi yatırmıyor. Bitexen referansım ile üye yaptığım her kişi için 3 btxn coini hem bana hem üye yaptığım kişiye verileceği yazıyordu. Arkadaşlarımı kendi referans kodum ile üye yaptım, onların hesapları onaylandığı ve ödüllerini aldığı halde, kendi hesabımdan referans...

Bitexen Referans Ödüllerimi Yatırmıyor
profile
35
26 Şubat

Bitexen Üyelik Silmek İstiyorum

Hesabımın tamamen bir an önce kalıcı olarak silinmesini istiyorum. Bitexen müşteri hizmetlerine bağlanmak için en az 30 dakika ile 1 saat arasında beklemeniz gerekiyor. Müşterilerinize biraz daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri temsilci sayınızı arttırmanızı size öneririm.

profile
332
25 Şubat

Bitexen Kampanya Parası Gelmedi

Bitexen yardım kampanyasında yeni üye olan bütün üyelere 5btxn verileceği söylendi. Gerekli adımların hepsini yaptım ve 5-6 gündür hiçbir para transferi yok. Madem yapmayacaksanız niye yapacağız diyorsunuz bu kadar büyük bir firmaya yakışmıyor. Umarım dönüş alırım.

profile
1.343
24 Şubat

Bitexen 150 TL Üyelik Bonusu Alamadım

150 TL üyelik bonusu var diye referansla üye oldum ama ne yazık ki sadece 50 TL aldım. Bütün doğrulamaları güvenlik vesaire tamamladım lakin belirtilen miktarı alamadım Tekrardan belirtiyorum kendim bağımsız olarak değil birinin referansı ile üye oldum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .