Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Abdullah sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Bitexen Haberim Olmaksızın Coinimi Çekti.

297
Abdullah
Abdullah 07 Şubat 11:23
Bitexen Haberim Olmaksızın Coinimi Çekti.

Bitexen benim onay ve haberim olmaksızın ve herhangi bir mail ve mesaj yolu ile bilgilendirilmeksizin hesabımdan hesap OPERASYON/İŞLETİM bedeli altında 19.08 adet SXP çekmiştir. Bu hareketi yaparak yatırımcısının kendisine olan güvenini zedelemiştir. Hesabıma iadesini talep ediyorum.

Bitexen Logo
Bitexen07 Şubat 11:41
Bitexen Logo
Bitexen07 Şubat 12:24
Abdullah
Abdullah08 Şubat 13:46

Size mail olarak ilettik dediler fakat ne mail adresi ile ne de telefon ile bilgilendirme yapmamışlardır. Bitexen güvenirliğini yitirmiştir.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
15
23 Şubat

Bitexen Kaç Saattir Onaylanmıştır

Kimlik onayı kaç saattir onay bekleniyor diyor dün kendime yaptım hemen oldu. Bugün en az 2 saattir olmadı aynı saatte yaptım bir de neden olmuyor. Kaç saat beklememiz gerekecek acaba bunun çözümü ne zaman olur. Bilgi verir. misiniz. Olmucaksada haber verin bilelim

profile
1.143
21 Şubat

Bitexen Hesap İşletim Ücreti

Bitexen hesabımdaki coini benden habersiz bozdurup hesap işletim ücreti almış. Hesabı onaylamış olmama rağmen tekrar güncelleme adı altında hesap doğrulama isteyip sadece maille belirtip coinimi bozdurup paramı çekmiş.

profile
410
12 Eylül 2022

Bitexen Kimlik Onaylanmıyor Yardım Edin

u83434098gmail.com maille Bitexen uygulamasına kaydoldum. İşlem yapacağım ancak kimlik onayı için bu kadar bekletilmek gerçekten artık sıkıcı bir hal aldı. En kısa sürede çözüme ulaşırsa sevinirim, sizlerden haber bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

profile
192
02 Eylül 2022

Bitexen Hesabım Onaylanmıyor. Gerekenin Yapılmasını Talep Ederim

u***************@gmail.combu maille ve 619763842 Referans koduyla Bitexen uygulamasına kaydoldum. İşlem yapacağım ancak kimlik onayı için bu kadar bekletilmek gerçekten artık sıkıcı bir hal aldı. En kısa sürede çözüme ulaşırsa sevinirim, sizlerden haber bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

profile
177
02 Eylül 2022

Bitexen Hesabım Onaylanmıyor İlgilenir Misiniz

Re*********@hotmqil.com bu maille ve 619763842 referans koduyla Bitexen uygulamasına kaydoldum. İşlem yapacağım ancak kimlik onayı için bu kadar bekletilmek gerçekten artık sıkıcı bir hal aldı. En kısa sürede çözüme ulaşırsa sevinirim, sizlerden haber bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .