Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bitexen 'de Onaylama Hatası

profile
23 Şubat
58

Bitexen'e üye oldum kimliğimi onaylattım ama hala onaylanmadı. Hala bekliyorum ne zaman onaylanır bilmiyorum. Bir an önce bu sorunun çözülmesini istiyorum yetkililer ilgilensin.

Bitexen Logo
23 Şubat 17:27
Bitexen Logo
24 Şubat 12:14

Benzer Şikayetler

Bitexen Para Çekimi Yapamıyorum

profile
01 Mart
519

Kayıt olalı ve onay işlemlerimi gerçekleştireli çok uzun zaman oldu ilk defa para çekeceğim ama işlem engellenmiştir yazısı karşıma çıkıyor çekim yapamıyorum haftalardır her gün çekmeyi deniyorum ama her gün aynı hatayı veriyor lütfen yardımcı olur musunuz

Bitexen 150 TL Vermiyor

profile
24 Şubat
16

Bitexen'e arkadaşımın referans kodu ile üye oldum. Kimlik bilgilerimi, ikametgah bilgilerimi her şeyi verdim. Hepsi de onaylandı ama 150 TL para gelmedi. Daha ne yapmam gerekiyor anlamadım o kadar bilgilerimi direkt kimliği verdik. Eğer daha sonra verilecekse ne zaman verilecek bununla ilgili de bil...

Bitexen Hesabıma 150 Tl Yüklenmedi!

profile
23 Şubat
4.183

Bitexen'e üye oldum. Şartsız 150 TL hesabında dedi. Üye oldum. Her şey onaylandı. Fakat hala hesabıma yüklenmedi. Neden milleti bu şekilde yanıltıyorlar. Bu şekilde milleti yalandan yere üye yapmaya çalışıyorlar. Madem yükleme yapmayacaksınız Neden boşuna zamanımızı çalıyorsunuz!

Bitexen Hesabım Onaylanmıyor

profile
18 Şubat
965

Bitexen hesabi oluşturdum. Her şey güzelce giderken, onay uzun sürdü ve halen sürüyor. Bunun daha kısa vakitte olmasını ve hemence onaylanmasını istiyorum. Bunun için sizden rica ediyorum. En kısa zamanda dönüş yapmanızı istiyorum.

Bitexen 20  Coin Durumu

profile
16 Şubat
1.373

Yeni üyelere 5 btxn veriliyor bu doğru evet ama eski üyelerin şu an kimliği doğrulayandan 20 btxn gelmesi lazım değil mi 2 haftaya kadar öyleydi belki daha uzun süreyi tam hatırlamıyorum ama 5 btxn yeni üyelerinden geliyordu eskiler şu an kimliği onayladığı zaman 20 tane gelmesi lazım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Bitexen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 dk 20 sn
Benzer Şikayet Yaz