Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Bitexen Borsasının Haksız Kazancı

profile
02 Mart
1.254

Bitexen borsası üzerinden milyon token ® on satışına katıldım 2000 TL karşılığı 250 adet milyon token aldım. 02.03.2023 tarihinde saat 13.30 da aldığım token listelendi. Fakat tanesini 8 TL'ye aldığımız tokenin açılış fiyatı 0 kusur olarak görünüyor. Ekran resmini mevcuttur. Sorsak bitexen borsa yetkilileri arz talebin fiyatı belirlediğini söylüyor ama kim 8 liraya aldığı tokeni 0.01 kuruş satış emri verir bunun cevabını istiyorum bitexen yetkililerinden. Daha önceki on satışı olan tokenlere de katıldım onlarda da aynı sorunla karşılaştım hepsinde zararım var ama milyon tokende zararım fazla olduğu için artık şikayetimi dile getirmek istedim. Borsa kendisi emir girip fiyatları düşürüyor ve arz talep dengesi diye milleti susturuyor. Acil bir şekilde konu ile ilgilenilmesini tarafıma dönüş yapılmasını ve zararımın karşılanmasını talep ediyorum. Bitexen borsasından şikayetçiyim. Tarafıma dönüş yapılıp konu ile ilgilenilmemesi halinde yasal ve hukuki haklarımı kullanmaktan çekinmeyeceğim. Bilginize.

Bitexen Logo
02 Mart 15:27
Eren
02 Mart 15:40

Siz böyle otomatik mesajları kopyala yapıştır yaparak yardımcı mi olduğunuzu sanıyorsunuz. Alış satış emirlerini de her şeyini de inceledim. Görüntüler de ek de mevcut. Siz açıp inceleyin cevap vermeden önce. Kim 8 liraya aldığı ürünü 2 ay bekleyip de 0.1 kuruşa 1 liraya satış emri koyar böyle bir mantık mi var yoksa bu Bitexen’in oyunu mu. Şimdi CİMER'e de yazacağım şikayetimi oradan da yardımcı olmak zararımı karşılamak için dönüş yapılmazsa, mlyn tokenin listelenmeden önce izahnamesinde yaptığınız değişiklikle birlikte mahkemeye başvuracağım ve hakkımı hukuki yollardan arayacağım.

Bitexen Logo
04 Mart 16:52
Eren
06 Mart 15:27

Öncelikle arayan kişi kesinlikle yardımcı olmadı. Yardımcı olacak kadar teknik bilgisi de yok. Bir insan 8 liraya aldığı tokeni kar etmek için 2 ay bekleyip de 1 liraya neden satsın diye sorduğumda bana verilen cevap. Ekonomik şartlar ve deprem dolayısıyla herkesin maddi durumu kötü ne kurtarırsam kardır diye zararına emir vermiş olabilir dedi. Tam bir akıl tutulmasıdır bu.  Bitexen bitmiştir benim için.

Benzer Şikayetler

1

Bitexen Token Adet Değeri Bilgim Olmadan Değiştirildi

profile
06 Ekim 2022
2.484

Bitexen borsasında futbol kulüplerinden Token aldım. Dönüşüm olduğunu söylediklerinde uğradığım zarar. Kayseri 250 adet Token 24.10.2021 tarihinde alındı ----------------- 1,87 adet Token 23.05.2022. Erzurum 99 adet Token 24.10.2021 tarihinde alındı ------------------- 0,39 adet Token 23.05.2022. Di...

Bitexen Mağduriyeti Gereksiz Ön Satışlar

profile
04 Mart
660

8 TL olan milyon Tokens 4 TL'den satışa çıkararak zarara uğrattı zararının giderilmesini talep ediyorum gerekli mercilere tazminat davası açacağım. Madem satış olmadı bu en azından paramızı iade edilebilirdi.

2 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Nurettin

Eren bey çok haklı bizi aklı yok mu sanıyorlar 8 TL'ye alınan ürün ilk satış saatinde 4 TL'ye satışa kimse koymaz Bitexen’in güvensiz bir platform olduğunu düşünüyorum. Arz talep nedir ön satış nedir kaldıraç nedir hepsini biliyorum. 2017'den beride coinlerle ilgileniyorum bu resmen yanıltma.

Eren

Aynen öyle. Ama gel de anlat adamlara. Tek bildikleri fiyatlar arz talep dengesine göre oluyosuyo başka bir şey yok.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Bitexen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 dk 18 sn
Benzer Şikayet Yaz