Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yavuz sonuçtan çok memnun

Bitexen Borsası Kimlik Doğrulama Süresi

14
Yavuz
Yavuz 26 Ağustos 2022 03:53
Çözüldü

Bitexen kimlik onaylama sürecimin şu an 4. Günü ve hala beklemede lütfen ya iptal edin ya da onaylatın artık her saat başı onaylandı mı diye girip bakmaktan gına geldi. Benden sonra hesap doğrulaması yapan çoğu arkadaşımın kimlik doğrulaması 15 dakika yi geçmedi

Bitexen Logo
Bitexen10 Eylül 2022 03:19

Benzer Şikayetler

profile
268
18 Ekim 2022

Bitexen Kimlik Onaylanmadı

Bitexen kimlik onaylanması hâlâ yapılmadı. Diğer borsa markalarında onaylama işlemi daha çabuk yapılabilirken sizin bu kadar bekletmeniz can sıkıcı bir durum ve e posta adresimde açık durumda, lütfen bir an önce ilgilenin ve kimlik onaylamama yardımcı olun ve defalarca iptal oluyor.

Bitexen Kimlik Onaylanmadı
profile
400
17 Ekim 2022

Bitexen Kimlik Onaylama Problemi

Bitexen kimlik onaylanması hâlâ yapılmadı. Diğer borsa markalarında onaylama işlemi daha çabuk yapılabilirken sizin bu kadar bekletmeniz can sıkıcı bir durum ve e posta adresimde açık durumda lütfen bir an önce ilgilenin ve kimlik onaylamama yardımcı olun

Bitexen Kimlik Onaylama Problemi
profile
708
03 Ekim 2022

Bitexen Kimliğim Onaylanmadı Hala Bekliyorum

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta m*****************@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor üstümüzde.

profile
758
03 Ekim 2022

Bitexen Kimliğim Onaylanmadı Hala Bekliyorum

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki kayıt olduğum e-posta q*********@gmail.com bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor üstümüzde.

profile
597
02 Ekim 2022

Bitexen Kimliğim Onaylanmadı Hala Bekliyorum

Bitexen kimlik onayı hala yapılmadı. Diğer borsalarda saniyeler içinde yapılırken bu kadar bekletmesi gerçekten can sıkıcı adres onayı saniyeler içinde onaylanmıştı oysaki. Kayıt olduğum e-posta **[email protected] bu kadar bekletmeniz hiç iyi bir etki bırakmıyor üstümüzde.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .