Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bitexen 300 TL'nin Hesapta Takılı Kalması

profile
14 Nisan
413

Bitexen hesabımda 318 TL param ® var ama parayı çekmeye çalışınca işleminiz engellenmiştir hatası veriyor. Bana yardımcı olunmasını istiyorum. Param 1 seneye yakındır hesabımda takılı kalmış durumda 20 Bitexen'e tekabül ediyor. Lütfen yardımcı olun.

Bitexen Logo
14 Nisan 02:55
Bitexen Logo
14 Nisan 10:08

Benzer Şikayetler

Bitexen Minimum İşlem Limitleri

profile
11 Ağustos
316

Al-sat ve çekim limitleri işlem yaptırmamak için her seferinde yükseltiliyor 523 TL lik trx (tron) coini TRY ye çevirip çekmek istiyorum fakat al sat menüsünde trx yok.Hizlial.com sattan yapmak zorundasın ama minimum limit çok yüksek. Bitexen artık yüksek hacimli işlemler yapma izni veriyor artık k...

Bitexen Minimum İşlem Limitleri

Bitexen Para Çekme Sorunu

profile
25 Şubat
1.607

Merhaba bu sabah Bitexen uygulamasında vadesiz hesabıma para çektim fakat hatalı işlem diyor öyle kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum ve para ne karta ne de bitexen hesabıma gelmedi canlı desteğe bağlanamıyorum gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

5
Çözüldü

Bitexen Para Çekememe Sıkıntısı

profile
23 Şubat
180

Bitexen'de para çekemediğim için kimliğimi yenilettim. Kimlik elime dün ulaştı. Bugün tekrardan onaylattım imzalı kimliği. Para çekmek istediğimde ise...

Bitexen Bu İşlem Engellendi Hatası

profile
30 Eylül 2022
344

Para çekecek iken bu işlem engellendi hatası alıyorum. Hesabım da onaylı durumda ve ilk para yatırma işlemini de gerçekleştirmiş bulunmaktayım bu sorunun bir an önce düzeltilmesini istiyorum. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum diğer uygulamalarda böyle bir sorun mevcut değil.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Bitexen Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 dk 26 sn
Benzer Şikayet Yaz