10 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1790558

Bitenekadar.com Sitedeki Yorumlar!

Aldığım Columbia marka çakıyla ilgili olarak "resimdeki üründen tek farkının asma aparatının olmaması buna rağmen güzel bir ürün "şeklinde yaptığım yorumu yayınlamak yerine direkt olarak sms ile mesaj içeriğinin özü üründen memnun değilseniz geri iade edin şeklinde mesaj geldi.
hakaretten bir farkı olmayan bir davranış.


İyi yorum yapacaksan yap yoksa defol git der gibi bir durum.


Kötü yorumları siliyorlar. Belki iyi yorumları bile kendileri ürün satabilmek için yazıyordur.
Çok basit bir yoruma dahi katlanamıyorsalar böyle yapmaları da çok mümkün.

Fatih Fatih 140 Okunma

Cevaplar

  • Fatih13 Mayıs 2013

    bu mesajlar otomatik olarak mı iletiliyo yoksa yazdıklarımı okuyup anlayacak kapasite mi yok sizde? ben ürünü iade etmek gibi bi talebim yoktu. üründen bi şikayetim de yoktu. sadece resimdeki ürüne göre faklılığı olduğunu belirterek o parçanın alacak kişiler arasında önemli olduğunu düşünen müşterileri bilgilendirme amacıyla yazılmış. sizin burada verdiğiniz cevap gibi bi durum zaten yoktu. önce müşterilerinizin ne dediğini anlayın sonra cevap verin.

  • Bitenekadar.com Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Sitemizde satışı yapılan ve üründen memnuniyetsizliklerini yada iade iptal isteklerini, yorum bölümünden ileten üyelerimizin yorumlarına, yorum kurallarımız gereği müsade edilmemektedir. Bu tür istek yada bildirileri, sitemizdeki "Bize Ulaşın" aracılığı ile bildiren tüm üyelerimizin iade yada değişim işlemleri başvuru sonrası en kısa süre içinde başlatılmaktadır. Değerli Üyemiz, Sitemizde bulunan yardım sayfaları içinde göreceğiniz "Bize Ulaşın" linkinden yada aşağıdaki adresteki iletişim formunu kullanarak sitemiz ile ilgili her türlü sorununuzun çözümü için bize ulaşabilirsiniz. http://www.bitenekadar.com/yardim Saygılarımızla Bitenekadar.com

Ziyaretçi Yorumları