01 Nisan 2013

Bitenekadar.com Müşteriyi Yanıltıyor!

2 hafta önce bitene kadardan "Pedometre Kalori Hesaplı (Adım sayar)" satın aldım. Ürünün reklamında kalori hesaplama, kilometre ölçme, adım ölçme gibi fonksiyonlardan bahsediyor.
Ürün geldikten sonra baktığımda sadece adım sayısını gösterdiğini başka hiçbir fonksiyonun olmadığını fark ettim.


Konuyu bitenekadar yetkililerine ilettiğimde " iade edebilirsiniz" dediler. Konu iade etmek ya da etmemek değil, 3,5 TL lik ürün için o kadar iade prosedürüyle uğraşılmayacağını onlar da biliyor, buradaki asıl konu, ürünün reklamında yanlış bilgi verip tüketiciyi yanıltmak.


Ayrıca hazır formlar dışında yetkililere ulaşabileceğim, direkt iletişim kurabileceğim bir mail adresi sitede bulunmuyor.

Adem 74 Okunma

Cevaplar

  • Adem01 Nisan 2013

    Burada verilen standart bir cevap, hiçbir şekilde bu cevabı kabul etmiyorum ve tatmin olmadım. "Ürünün reklamında kalori hesaplama, kilometre ölçme, adım ölçme gibi fonksiyonlardan bahsediyor, ben ise adım sayısından başka bir şey göstermiyor" diyorum, "sorun yaşadığınızda iade değişim için işlem başlatabilirsiniz" şeklinde cevap veriliyor. Ürünle ilgili yanlış bilgi vererek tüketiciyi alenen kandırıyorsunuz !!! Bunun yanında direkt olarak iletişim kurmak istediğimde bir mail adresi göremiyorum. Güya her konu için standart soruların olduğu formlar mevcut.

  • Bitenekadar.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Sitemizde satışa sunulan ürünler, tedarikçi firmalar tarafından, testleri tamamlanmış, satışa hazır, sıfır ürün olarak firmamıza teslim edilmektedir. Bu şekilde de müşterilere gönderilmektedir. Ancak ürünlerde sorun yaşadığınızda bize bildirdiğiniz taktirde gerekli değişim/iade işlemi başlatılmaktadır. Değerli Üyemiz, Sitemizde bulunan yardım sayfaları içinde göreceğiniz "Bize Ulaşın" linkinden yada aşağıdaki adresteki iletişim formunu kullanarak sitemiz ile ilgili her türlü sorununuzun çözümü için bize ulaşabilirsiniz. http://www.bitenekadar.com/yardim Saygılarımızla Bitenekadar.com Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön