21 Ekim 2016
Yorum Yap
#6737944

Bitenekadar.com Arızalı Ürün

Nisan ayı içerisinde Bitenekadar.com'dan alınmış olan powerbank'im arızalanınca kargo (Sürat Kargo) ile ilgili firmaya gönderdim. Aradan 1 ay geçmesine rağmen ürünümden haber alamıyorum. İlgili firma ile telefon görüşmesi yapılamamakta, şu an mesajlarıma bile cevap verilmiyor. Müşteri memnuniyeti sıfır. Böyle sitelerden kimsenin alışveriş yapmasını uygun görmüyorum.

Ayhan Ayhan 1.631 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan'ın Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Sayın Yetkili Öncelikle ürünüm hakkında inisiyatif aldığınız için teşekkür ederim. Fakat zaman zaman atılan mesajlara cevap verilmemektedir. Telefon ile iletişime geçilemiyor. Buradaki şikayet sürecini başlatmamış olsaydım muhtemelen benimle iletişime geçilmeyecekti. İyi Çalışmalar

  • Bitenekadar.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Konuyla ilgili tarafımıza iletilen tüm mesajlara yanıt verilmiştir. Üyemiz belirtmiş olduğu sipariş kaydını farklı bir hesap üzerinden gerçekleştirmiştir. Bu nedenle kendi ismi ile ürün gönderildiği için hesaplar arasında bağlantı kuralamadığından işlem gerçekleştirilememiştir. Firmamız, insiyatif kullanarak iade süresi olarak tedarikçi firmaya yönlendirilmesi gereken ürünü kabul etmiş ve iade işlemini gerçekleştirmiştir. Bitenekadar.com firması olarak tüm çağrılara yanıt verilmekte ve Müşteri Hizmetleri departmanız tüm üyelerimize destek sağlamaktadır. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler