Bitenekadar.com İade Süreci!

Yücel B. |

Yasaların e-ticaret üzerinden satılan malların iade süreci açıklarından dolayı birçok firma bu süreci kendi menfaatleri doğrultusunda belirleyebiliyor. Bunlardan birisi de bitenekadar. com firması. İnternet siteleri üzerinden ürün aldım iletişime geçerek iade kaydı oluşturdum lakin iadeli ürünün incelenmesi 7 iş günü paranın iade edilmesi de 8 iş günü buluyormuş.

Yani toplam 15 iş günü bu da 30 gün yapıyor ki baya bir zaman kaybı üstelik bununla beraber daha sonra 1 adet ürün daha almıştım onunla birlikte iade süreci toplam 60 gün yapıyor. Önceliğim en iyi müşteri memnuniyetini sağlayan ( iade-satış-müşteri hizmetleri vb. ) firmalar olacak bundan sonra..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  18:13

  Sayın İlgili,
  Üyemizin belirtmiş olduğu ürün firmamıza ulaşmış ve iade işlemi gerçekleştirilmiştir. İade işlemlerinde 7 iş günü diye belirtilen süre, ürün firmamıza ulaştıktan sonra yapılacak olan işlemlerde ki maksimum süreyi ifade etmektedir.

  Değerli Üyemiz,
  Sitemizde bulunan yardım sayfaları içinde göreceğiniz "Bize Ulaşın" linkinden yada aşağıdaki adresteki iletişim formunu kullanarak sitemiz ile ilgili her türlü sorununuzun çözümü için bize ulaşabilirsiniz.

  http://www.bitenekadar.com/yardim

  Saygılarımızla
  Bitenekadar.com