Bitay ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bitay Onaylı Hesap Bonusu

825
Mustafa
Mustafa 25 Mart 17:04

Üye olduktan sonra bütün onayları yaptığımızda yani onaylı hesap olduğunda bir miktar bitay coin yatacağı söyleniyordu ancak bütün doğrulamaları yapıp onaylı hesap oluşturmama rağmen bitay hesabıma hiçbir şekilde bir kazanç sağlanmadı, başka birinin referansı ile kaydolmuştum. En kısa sürede yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Bitay Logo
Bitay25 Mart 17:05

Benzer Şikayetler

profile
755
30 Mart
profile
Tcayhan sonuçtan memnun

Bitay Hediye Coin Bonus

Bitay'a üye oldum fakat belirtildiği üzere 100 bitay hediyem yatmadı reklam yapıyorsunuz ama maalesef olumsuz bakiyem 0 görünüyor hediye almak söylend...

profile
147
1 gün önce

Bitay Bodi Coin Sorunu

Merhabalar, Uzun zamandır Bitay kullanıcısıyım fakat Bodi Coin ön satışa sunulduğu zaman Bodi Coin'den belli bir miktar almıştım. Daha sonra sayfa kapandı ve param içeride kaldı. Hiçbir şekilde geri iadesi verilmedi. Bu sorunun çözülmesini talep ediyorum. Lütfen yardımcı olunuz.

profile
10
1 gün önce

100 Bitay Coin Yatmadı Hesabıma

Bitay hesabımı oluşturup arkadaşımın davet kodunu girmeme rağmen 100 bitay coin hesabıma yatmadı ayrıca arada hesaba girdiğimde bilgileri tekrardan kontrol ediniz diyor. Fakat hiçbir şekilde eksik yok. Zaten hesap kurmada da çok zorladı. Kaç kere denememe rağmen en kısa zamanda 100 bitay coinin hesa...

profile
101
4 gün önce

Bitay Mft Coin Alım Satımı Yapmıyor Param Orada Kaldı

Merhaba Bitay'dan yaklaşık 5 ay kadar önce MFT coin aldım. Sonrasında MFT coin alım satımı durduruldu. Kaç aydır müşteri hizmetlerini arıyorum, ilgili birime ilettik sorunuzu diyorlar fakat bir türlü çözülmüyor. Paramı bir türlü geri vermiyorlar ve alım satımı da açmıyorlar.

profile
281
4 gün önce

Bitay'dan Kazandığım Coin Satışa Kapalı

Davet kampanyasından kazandığım Bitay coin satışa ne zaman açılacak ya da hiçbir zaman satılmayacak mı bilmiyorum kesinlikle bunun bilgilendirmesi yapılsın lütfen hesabımda olan coin neden satışa kapalı bunu da anlamış değilim sayın Bitay ekibi desteklerinizi bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .