30 Ağustos 2013 #1984320

Bisikletcim.com Ürünün Elimde Olması Gereken Gün Tedarik Edemediğini Söyledi!

26.08.2013 tarihinde Bisikletcim.com sitesinden beğendiğim "Kron" marka bisikleti satın aldım. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün 3 gün içerisinde elime ulaşacağı bilgisi verildi. 28.08.2013 tarihinde müşteri hizmetlerini arayıp ürünümün kargo bilgisini öğrenmek istedim. İlgili arkadaş beni daha sonra arayıp gerekli bilgiyi vereceğini söyledi fakat arayan soran olmadı.


29.08.2013 tarihinde, yani ürünün bana ulaştırılması gereken tarihte aradığımda ise "ürünün stoklarında olmadığını isterseniz iade yapabileceklerini" söylediler! olaya bakar mısınız? Neden sitenizde var o zaman dediğimde birşey diyemediler. Ciddiyetsizliğin alası, başka bir şey değil. Güvenilir bir site değil...

Ali 239 Okunma

Cevaplar

  • Bisikletcim.com Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz: Siparişini vermiş olduğunuz ürün tedarik ürün olduğundan dolayı ürün tarafımıza ulaştıktan sonra kargo işlemi gerçekleşmektedir.Tedarik ürünlerinde süreç uzamaktadır bunun ile alakalı bilgi tarafınıza mail olarak iletilmiştir. Tedarikçi tarafından stokta bulunmadığı bilgisi alınmış ve tarafınıza iletilmiştir. Tarafınızın iptal talebinden sonra söz konusu tutar hesabınıza iade edilmiştir. İyi Pedaller.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön