Bisikletcim.com Yanlış Ürün ve Zaman Kaybı!

Husem D. |

Kızıma doğum günü için bisiklet siparişi verdim. Geç gelme ihtimaline göre erken sipariş ettim iyi ki erken sipariş yapmışım doğum gününde geldi. Ben pembe ürün sipariş etmiştim siyah ürün gönderdiler. Firmayı aradım iade ediniz pembe ürün gönderelim dediler, ürünü iade ettim ürün yaklaşık 3-4 gün sonra ellerine ulaştı. Tekrar aradım ellerinde pembe ürün yokmuş böyle söylediler. Oysa ilk aradığımda iade ediniz ve yanlışlığı düzeltelim olmuştu.

Her neyse artık parasını iade edecekler. Benim e-mail adresime mail göndermelerini bekliyorum. çünkü mail de benim banka bilgilerimi isteyeceklermiş. Zaman kaybı. Yanlış ürün gelir sonra param hesabıma yatacak diye beklersin...

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Husem D.
  25 Haziran
  14:53

  Berbat bir firmasının. her şey satan kadar.

 • 25 Haziran
  14:40

  Değerli Müşterimiz:
  Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluk için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  sevk esnasında yaşanılan bir karışıklıktan dolayı ürününüz tarafınıza renk olarak farklı ulaşmış olup, ürün iade alınarak iade süreci içerisinde ( iade süreçleri belirtilmiştir ) iadeniz yapılmıstır.
  iyi günler dileriz.

 • Husem D.
  22 Haziran
  11:12

  Bisikletcim.com dan 119 TL'ye bisiklet aldım. Ben pembe renk sipariş verdim banasiyah gönderdiler. Ürünü iadeettim ama paramı 2 hafta oldu iade etmediler.

 • Husem D.
  21 Haziran
  13:04

  Maalesef paramı da iade etmediler.