20 Mayıs 2016

Bisikletcim.com Yanlış Ürün Satmışlar!

Bana yetişkin bisikleti diye çocuk bisikleti sattılar. Salcano'nun servisine götürdüm, montaj için, orada söylediler, 7 yaşında çocuk bisikletiymiş, katlanır bir bisikletti ve montajdan sonra daha da büyür sanıyordum, meğer çocuk bisikleti olduğu için o kadar küçükmüş.

Geri yollamak istedim, 15 günü geçtiği için geri almadılar. Toplamda 17 gün geçmişti. Telefon açtığımda da hala yetişkin bisikleti olduğunu iddia ettiler. Ki Salcano servisindekiler yalan söyleyecek değil tabi ki!

Yasemin 607 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin'in Teşekkür Mesajı08 Haziran 2016

    Bugün bisikletçim.com dan aradılar, bisikletin yetişin bisikleti olduğunu anlattılar ve gerekli bilgiyi verdiler, açıkçası ikna oldum, bisikleti kullanacağım, Salcano servisinden verilen bilginin abartıldığını ve yanlış yönlendirilediğimi düşünüyorum, bisikleti severek kullanacağım. Teşekkürler.

  • Bisikletcim.com Temsilcisi01 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz: Siparişini vermiş olduğunuz ürün katlanabilir, 20 jant bir bisiklet olup yaş aralığı bulunmamaktadır. Daha fazla yetişkin grup pratik kullanımı açısından tercih etmektedir. Katlanabilir bisiklet grubu ile ilgili sosyal medya üzerinde çok fazla bilgi bulunmaktadır. Gerekli iade sürecini doldurmuş olmanızdan dolayı maalesef tarafınıza olumlu dönüş sağlanamamıştır. iyi günler dileriz.

  • Yasemin21 Mayıs 2016

    Yetişkin bisikleti diyerek bana çocuk bisikleti sattılar, salcanonun servisine götürdüğümde çocuk bisikleti olduğunu söylediler ve geri de almadılar, siz bu konuda yardımcı olabilirmisinuz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön