Bisikletcim.com Yanlış Renkte Ürün!

Esra A. |

Bu siteden ürün satın aldığım için çok pişman oldum, yanlış renkte ürün gönderdiler. Yardımcı olmamak adına, sürekli yanlış bilgiler veren bir bayanla konuştum, aldığım ürünü başka bir ürünle değiştirmek istedim ve her şeyi anlattım gönderin dediler sonra bisiklet kullanılmadığı halde bu şekilde alamayacaklarını söylediler ve hiçbir şekilde yardımcı olmadılar, mağdur oldum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra A.
  12 Haziran
  13:02

  Eğer ekranda bir renk seçeneği olsaydı, diğer bisiklet modellerinde olduğu gibi bende renk belirtirdim. Ben bu modelin sadece resimdeki gibi olduğunu düşündüm, modelin siz belirtmedik ten sonra ne renklerde üretildiğini bilemem... Lütfen önce sitenizi bir inceleyin sonra müşterilerinize geri bildirim yapın.Ayrıca ben ilgili kişiyle konuştuğumda bisikletin tekerinin takıldığını söyledim, bunun sorun olmadığını kendi çalışanınız söyledi bana, buna istinaden iade oluşturuldu ve kargoya bilgi verildi ama görünen o ki sadece ben değil burada bir çok kişi aynı dertten yakınıyor. Sanırım müşteri memnuniyeti hiç olmamış...

 • 06 Mayıs
  19:27

  Sayın Müşterimiz

  Sipariş şablonunda renkle alakalı bilgilendirme yapmadığınız için sevkiyat departmanımız stoklarımızdaki rengi göndermişlerdir.Sipariş sözleşmesindede yer almaktadır.Ayrıca ürün iadesi renkten dolayı değil ürünü kurdurduğunuz için alınmamıştır.İade koşullarımızı aşağıdaki linkten inceyebilirsiniz.

  http://www.bisikletcim.com/iade-kosullari

  İyi pedallar
  bisikletcim.com