Bisan Servisten Parça Temin Edemiyorum.

Cem Ö. |

Bisan marka bisikletimin arka tekerinde ki mil somunu yalama olduğundan yenisini alıp takmam gerekiyor. Bisikletim kontra pedal olduğundan bu somun diğerlerine göre biraz daha farklı ve 10 bisiklet bayisine sordum hiçbirinde bulunmuyor. Bunun üzerine Bisan firmasına mail yoluyla sorunumu bildirdim hala cevap veren olmadı.

Buradan kendilerine sesleniyorum ürettiğiniz ürünün yedek parça desteğini ya sağlayın ya da standartların dışında parça kullanmayın. Bir somun için tornacılarla uğraşmayalım bizde istediğim parçayı bana derhal gönderin yoksa tüketici hakem heyetinin kararıyla almasını bilirim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem Ö.
  22 Ekim
  20:21

  Alışveriş yapılmayacak ve çalışanlarının bilgi sahibi olmadığı bir marka

 • Cem Ö.
  04 Haziran
  16:54

  Alın işte verdikleri cevap; "10 sene dolduğu için size parça verme zorunluluğumuz yoktur" farzedelimki evet böyle bir zorunluluğunuz yok bu parça bulunmaz hint kumaşı değil sadece bisiklet bisan marka olduğu için size yazmak istedim ve aldığım cevap sizin nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışınıza sahip olduğunu açıklar nitelikte.Bundan sonra bırakın bisan bisiklet almayı yanından geçmeyeceğim.Bu cevabınızıda yeni bisan bisiklet almayı düşünenlere kılavuz olması açısından göstereceğim hiç şüpheniz olmasın :)

 • 26 Mayıs
  13:29

  Cem Bey

  Sanayi Bakanlığının Firmalara verdiği 10 yıl yedek parça bulundurma zorunluluk süresini aşmıştır teşekkür ederiz.

 • Cem Ö.
  26 Mayıs
  12:03

  Şu an üretiminiz bulunmayabilir ama 2000 li yılların başında tansaş marketinden alınmış bisan nebraska modelidir elimdeki bisiklet bizzat kendim aldım, demekki ürettiğiniz bisikletin üzerinden 10 yıl geçince model tarih oluyor, iyi bir arşivinizde yok sanırım neyse en yakın servisinize götürür tescilletirim bisan olduğunu tabi o da sizin gibi eski bisiklet modellerini umursamaz düşünceye sahipse yapcak bişi yok.

 • 26 Mayıs
  08:54

  Sayın Cem Ö

  BİSAN olarak modellerimizde nebraska kontra göbek bisiklet üretimimiz bulunmamaktadır.

  Garanti evraklarınız ile beraber adresinize en yakın servisimize başvurabilirseniz Bisikletinizin modeli ve ürünün bize ait olup olmadığı hakkında bizlere bilgi verebilirler teşekkür ederiz.