Bisan Motorsikletim Çok Yakıt Harcıyor!

Bayram B. |

2012 nisan ayında Bisan lifan 150 cc scuter aldım. 1 hafta sonra ön teker bilye dağıttı, firma yetkili servisi Karaman Kannat Motor bu arıza bu modellerin hepsinde var ve rulman garanti kapsamına girmez dedi, ücretini aldı. İlk 500 KM'lik bakımda yağ parası ve el emeği ücretini aldı, daha sonra KM'de 300 TL gibi uçuk bir yakıt yaktığını fark ettim. Yakıtın daha az yakmasını talep ettim KM'de 250 düşürdü tabi bu durum benim için yeterli değil ve akabinde ateşleme beyni yandı, değiştirildi haftasına varmadan balatalarımın özelliğini kaybettiğini değişmesi gerektiğini ve tabi garanti dışı olduğunu söyledi. Ücret karşılığı değişti ve kaportanın darbe almadığı halde çatladı servisten ve araçtan şikayetçiyim.

Etiketler :

Yakıt Tüketimi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  15:54

  Sayın Bayram B.
  Satın almış olduğunuz ürün ile beraber sizlere verilen bakım kılavuzlarının 3. ve son sayfasında garanti ve bakım koşulları belirtilmiştir.Bunun dışındaki şikayetleriniz için servisimiz ile irtibata geçerek gerekli servis raporları hazırlanarak tekrar görüşebiliriz. Teşekkür ederiz.

 • Bayram B.
  04 Ağustos
  01:19

  bu firmanın ürettiği hiç bir ürün almak istemem ve çevremdeki insanlara da yaşadığım sıkıntılar hakkında bilgilendiriyorum bu kadar ciddiyetsizlik insanı çileden çıkartıyor